• Dzień Pozytywnego Myślenia

• 28.02.2024 10:56
        • 2 lutego 2024 r.
          Podobno optymista twierdzi, że żyjemy w najlepszym z możliwych światów, a pesymista obawia się, że to może być prawda. Dzień Pozytywnego Myślenia ma pomóc wszystkim przyjąć tę prawdę i uwierzyć, że wszystko zmierza we właściwym kierunku. Pozytywne myślenie może zdziałać więcej, niż nam się wydaje. Co ciekawe, potwierdzają to badania naukowców – optymiści są od 5 do 10% mniej narażeni na choroby serca, wylew, depresję czy nowotwór. Drugi dzień lutego jest zatem doskonałą okazją do tego, by szklanka była zawsze w połowie pełna.

• 11.10.2023 09:38
        • 6 października odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Największą liczbę głosów zdobył uczeń klasy 3 b Jan Niemczyk, który tym samym został Przewodniczącym SU.