• Czytelnia LO w nowej odsłonie

• 06.10.2016 13:42
      •

W LO im. Bogusława X działa Biblioteka i Centrum Informacji Multimedialne.

Kilka słów,  co się działo w ubiegłym roku szkolnym.

Na przełomie V/VI w wypożyczalni i czytelni wymienione zostały podłogi, pomalowano ściany. Czytelnia zyskała także nowe oblicze poprzez częściową wymianę mebli.

A dziś- sam zobacz!

•

W czytelni są do dyspozycji 4 stanowiska komputerowe, pomoce naukowe: słowniki, encyklopedie, leksykony.

Aktualne czasopisma nt.: regionu, historii, ekologii, zdrowia, bezpieczeństwa i zagrożeń.

Tutaj otrzymasz pełną informację CKE nt. egzaminu maturalnego V 2017r., wykaz konkursów i olimpiad szkolnych.

Prowadzimy przez cały rok szkolny kiermasz podręczników dla uczniów i absolwentów.

Organizujemy wystawki tematyczne w oparciu o zbiory biblioteki. Od września do listopada prezentujemy dzieła Henryka Sienkiewicza z ciekawostkami z życia noblisty.

Oferujemy źródło informacji nt. funkcjonowania LO i przyjemną atmosferę.

Jesteśmy chętni do współpracy i otwarci na Twoje inspiracje twórcze.

Serdecznie zapraszamy!!!