Menu główne

Zajęcia pozalekcyjne

 

WYKAZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH REALIZOWANYCH

W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM  IM. BOGUSŁAWA X W BIAŁOGARDZIE

W ROKU SZKOLNYM  2018/2019

Lp. Przedmiot Rodzaj zajęć Nauczyciel prowadzący  Termin   Numer sali
1. Język polski Zajęcia dla maturzystów Joanna Łozicka-Szymańska

czwartek  14.35

 

108
2. Język polski Kółko dziennikarskie - zajęcia z projektu Joanna Łozicka-Szymańska czwartek  15.30

108

 

3.  Język polski Zajęcia wyrównawcze Joanna Łozicka-Szymańska poniedziałek 15.30 108
4. Język polski Zajęcia dla maturzystów Anna Dziwior-Dudek wtorek 08.00 106
5. Język angielski Konsultacje dla klas I-III

 

Joanna Szwed

poniedziałek 15.20

208
6.  Język angielski Zajęcia z projektu Joanna Szwed

wtorek

14.30

208
7. Język angielski Konsultacje dla klas I-III Joanna Szwed

piątek 14.30

208
8. Język angielski Konsultacje dla klas I-III Monika Niewińska-Sęk czwartek 13.40 39
9. Język angielski Zajęcia wyrównawcze Elwira Medzińska poniedziałek 11.50 211
10. Język angielski

Zajęcia z projektu

Elwira Medzińska

poniedziałek 12.45

czwartek 8.00

211
11. Język niemiecki Konsultacje Elwira Medzińska piątek 9.50 211
12. Język francuski Konsultacje dla klas III Sylwia Zamuszko w miarę potrzeb 210
13. Język hiszpański Konsultacje dla klas I Barbara Małachowska-Tkaczyk piątek 10.55, 12.45 210
14. Język rosyjski Konsultacje dla klas I-III Anna Traczyk

piątek 7.10

Biblioteka
15. Matematyka Konsultacje dla klas I-III Jolanta Musiał

poniedziałek 8.55, 10.55

wtorek 8.55

309
16. Matematyka Zajęcia z projektu Jolanta Musiał

poniedziałek 14.30

309
17. Matematyka Zajęcia z projektu Jerzy Nowosielski

czwartek 8.00

207
18. Matematyka Zajęcia dla klas I-III Jerzy Nowosielski

środa 14.35

207
19. Matematyka/ Informatyka Konsultacje dla klas I-III Jerzy Nowosielski codziennie 7.00-7.45 205/207
20. Historia Konsultacje  Katarzyna Bąk czwartek 8.55 302
21. Historia/WOS Konsultacje dla klas I-III Katarzyna Bąk

w miarę potrzeb

302
22. Wiedza o społeczeństwie Konsultacje  dla klas I-III Artur Knap

w miarę potrzeb

306
23.  Historia Konsultacje dla klas II Artur Knap czwartek 14.30 306
24. Biologia Zajęcia z projektu Anna Abramciów

wtorek 8.55

212
25. Biologia Konsultacje dla klas I-III Anna Abramciów czwartek 10.55 212
26. Biologia Zajęcia z projektu Joanna Grędecka poniedziałek 8.00 212
27. Biologia Konsultacje dla klas I-III Joanna Grędecka środa 13.30 212
28. Chemia Zajęcia dla maturzystów Daniel Glinka

 

środa 8.00
 

115
29. Chemia Zajęcia z projektu - laboratorium Daniel Glinka czwartek 14.35 115
30. Chemia Konsultacje dla klas I-III Daniel Glinka w miarę potrzeb 115
31. Geografia Zajęcia dla maturzystów Izabela Mokrzycka

poniedziałek 8.00

 

203
32. Geografia Zajęcia z projektu Izabela Mokrzycka

środa 8.00

203
33. Fizyka Konsultacje dla klas I Renata Karczewska-Siudowska w miarę potrzeb 303
34. Edukacja dla bezpieczeństwa Konsultacje dla klas I Piotr Lewandowski poniedziałek 7.00-7.45 212
35. Wychowanie fizyczne SKS chłopcy Dariusz Majewski

piątek     14.30

Hala sportowa
36. Wychowanie fizyczne SKS dziewczęta Elżbieta Klikowicz

 

Hala sportowa
37. Wychowanie fizyczne Zajęcia na siłowni Elżbieta Klikowicz

wtorek 16.00

piątek 16.00

Siłownia
38. - Wolontariat szkolny ks.Tomasz Kędzierki w miarę potrzeb 205
39. - Samorząd Uczniowski Sabina Derewońko/  Elżbieta Klikowicz w miarę potrzeb 201
40. - Doradztwo zawodowe Sabina Derewońko piątek 14.00 107
41.   Zajęcia z projektu Sabina Derewońko

wtorek 13.00

czwartek 12.45

310

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Liceum Ogólnokształcące im. Bogusława X w Białogardzie
    ul. Grunwaldzka 46
    78-200 Białogard
  • (+94) 312-23-31

Galeria zdjęć