• ZAADOPTUJ Z NAMI!

• 27.08.2021 12:20
      • Szkolne koło ekologiczne Eco Amici w lutym 2021 roku zainicjowało i przeprowadziło zbiórkę pieniężną na symboliczną adopcję niedźwiedzia brunatnego wspierając międzynarodową organizację WWF Polska, która od 2009 roku aktywnie wspiera odbudowę populacji tego gatunku w naszym kraju, która liczy obecnie 110 osobników (wg danych WWF) oraz na świecie.
      • Szkolne koło ekologiczne Eco Amici w lutym 2021 roku zainicjowało i przeprowadziło zbiórkę pieniężną na symboliczną adopcję niedźwiedzia brunatnego. Wspierając międzynarodową organizację WWF Polska, która od 2009 roku aktywnie wspiera odbudowę populacji tego gatunku w naszym kraju, która liczy obecnie 110 osobników (wg danych WWF) oraz na świecie. Działania tej organizacji mają na celu zapewnienie niedźwiedziom naturalnego środowiska oraz zapobieganie sytuacjom konfliktowym, które często wynikają z niewiedzy ludzi.

WWF - World Wide Fund for Nature (Światowy Fundusz na rzecz Przyrody) to organizacja pozarządowa i ekologiczna o charakterze międzynarodowym powstała w 1961 roku. Misją jej jest powstrzymanie degradacji środowiska naturalnego Ziemi i stworzenie przyszłości, w której ludzie będą żyli w harmonii z przyrodą.

Podziekowanie_LO_Bialogard_-WWF.pdf