• Poradnia psychologiczna on-line „Zawsze Jest Jakieś Wyjście”.

• 25.01.2021 11:04
      • Pandemia to bardzo trudny czas niepokoju, niepewności i często samotności. Wiele osób w tym czasie potrzebuje wsparcia. Nasilają się objawy lęku, paniki, stanów depresyjnych, prób samobójczych i zachowań destrukcyjnych itp. Poradnia on-line jest narzędziem, które ułatwi w tak trudnym dla wszystkich okresie dostęp do pomocy specjalistycznej w sposób bezpieczny, szybki i skuteczny.

Celem jest:

• zwiększenie dostępności i skrócenie czasu do uzyskania specjalistycznej pomocy psychologicznej dla uczniów/wychowanków, kadry pedagogicznej i rodziców poprzez on-line ( video czat/ czat)

• zwiększenie wiedzy poprzez udostępnienie szerokiej bazy materiałów z obszaru kryzysu i zaburzeń psychicznych, problemu samobójstw, uzależnień i przemocy oraz edukacji seksualnej uczniów z niepełnosprawnością

Zachęcam do zapoznania się z ofertą poradni on-line „Zawsze Jest Jakieś Wyjście”. Poradnia jest w trakcie pozyskiwania specjalistów, dlatego baza psychologów, pedagogów, każdego dnia zwiększa się.

Poradnia on-line umożliwia: prowadzenie indywidulanych porad, konsultacji, wsparcia, psychoterapii. Każdy specjalista posiada na swoim profilu dostępny grafik spotkań.

Możliwe jest prowadzenie grupowych form wsparcia, konsultacji, warsztatów, superwizji. System rezerwacji zajęć grupowych jest do maksimum 12 osób.

Poradnia on-line powstała w ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.

Wsparcie specjalistów poradni on-line na portalu  dla zarejestrowanych użytkowników jest bezpłatne.

Linki: