• a) osiągnięcia w konkursach i olimpiadach przedmiotowych od roku szkolnego 2010/2011:

             

            w roku szkolnym 2020/2021:

            - Oliwia Gołębiowska (II f), Karina Nadziejko (II f) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko-Planeta PLUS

            - Konrad Michalik (II a) - II miejsce w etapie diecezjalnym w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej

            - Adrian Żak (II e) - dyplom laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej

            - Adrian Piotrowski (II b) - dyplom laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej

            - Ada Ozimkowska (I a) - I miejsce w rejonowym konkursie fotograficznym "Oblicza Natury 2000"

            - Amelia Didycz (II f), Kinga Szczęśniak (II a) - II miejsce w rejonowym konkursie fotograficznym "Oblicza Natury 2000"

            - Damian Skinder (II e) - III miejsce w rejonowym konkursie fotograficznym "Oblicza Natury 2000"

            - Klaudia Szczepańska (II c) - I miejsce w Powiatowym Konkursie Profilaktycznym HIV/AIDS "Żyję bez ryzyka"

            - Ada Ozimkowska (I a), Magda Łojek (II b) - III w Powiatowym Konkursie Profilaktycznym HIV/AIDS "Żyję bez ryzyka"

            - Michał Jonko (III b) - III miejsce w VII Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego

            w roku szkolnym 2019/2020:

            - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Eko-Planeta

            - Konrad Michalik (I a) - zakwalifikował się do etapu ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Liturgicznej

            - I i II miejsce w VI Powiatowym Konkursie Wiedzy o HIV/AIDS

            - I, III miejsce oraz wyróżnienie w Miejskim Konkursie Profilaktycznym "Warto nie brać"

            w roku szkolnym 2018/2019:

            - Władysław Zwiranowski (kl. III a) - udział w etapie okręgowym 50 Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Rosyjskiego

            - Justyna Szczap (kl. III b) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Ekoplaneta"

            - Vitaliy Chodakowski i Paweł Jórkowski (kl. II b) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Mechtronicznym "Elektronika - by żyło się lepiej?"

            - Szymon Bagiński (kl. III b) - I miejsce w VI Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego

            - Jakub Kosidło (kl. II c) - I miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

            - Paweł Jórkowski (kl. II b), Jakub Filipski (kl. II c), Paweł Mas (kl. III a) - I miejsce drużynowo w I Powiatowym Turnieju Historycznym

            - Julia Jerenkiewicz (kl. II b) - II miejsce w V Miejskim Konkursie Wiedzy o HIV/AIDS

            - Zuzanna Amarowicz - (kl. II b) - III miejsce  w V Miejskim Konkursie Wiedzy o HIV/AIDS

            - Klaudia Kuchmecka (kl. I b) - wyrównienie na Powiatowym Festiwalu Talentów "Młodzi zdolni"

             

            w roku szkolnym 2017/2018:

            - Michał Kubacki (kl. III a) - udział w etapie okręgowym Ogólnopolskiej Olimpiady Geograficznej;

            - Natalia Żebrowska (kl. III b) - I miejsce w V Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego;

            - Anna Herman (kl. III a) - II miejsce w V Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego;

            - Paweł Mas (kl. II a), Paweł Jórkowski (kl. I b), Patrycja Chódzyńska (kl. I a) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Krąg" za bardzo dobre wyniki;

            - Justyna Szczap (kl. II b) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Eko-Planeta" za bardzo dobry wynik;

             

            w roku szkolnym 2016/2017:

            - Martyna Wieczerzyńska (kl. III c) - udział w etapie okręgowym 40. Olimpiady Języka Niemieckiego;

            - Patryk Arys (kl. III b) - udział w etapie okręgowym w Olimpiadzie Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym;

            - Bartłomiej Jaskulski (kl. II a) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim pt. "Rotmistrz Pilecki - bohater niezwycięzony";

            - Patrycja Hamera (kl. II a) - wyróżnienie w Ogólnoplskim Konkursie Literackim "Laur Plateranki";

            - Klaudia Wróblewska (kl. I a), Bartłomiej Jaskulski (kl. II a) - udzial w IV Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o rotmistrzu Witoldzie Pileckim;

            - Jasmina Abbas, Kacper Wiśniewski, Hendrik Nulden (kl. I b), Marta Rzepnikowska (kl. III c) - III miejsce w XXV Strefowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK

             

            w roku szkolnym 2015/2016:

            - Ewa Haik (kl. II a) - I miejsce w okręgowym Konkursie Piosenki Europejskiej;

            - Magdalena Kosmowska – I miejsce w III Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego;

             

            w roku szkolnym 2014/2015:

            - Zuzanna Bonalska (kl. III a) - IV miejsce w etapie okręgowym XLI Olimpiady Historycznej;

            - Natalia Kacprowicz (kl. III b) - udział w etapie okręgowym XLI Olimpiady Historycznej;

            - Kacper Matkowski (kl. III e) - udział w etapie okręgowym XXXVIII Olimpiady Języka Niemieckiego;

            - Natalia Cyparska (kl. III b) - udział w etapie okręgowym XLIV  Olimpiady Literatury i Języka Polskiego;

            - Karolina Kaszewska (kl. II a) - udział w etapie okręgowym Olimpiady Solidarmości;

            - Angelika Sobkowiak (kl. I a) - I miejsce w I Powiatowo-Miejskim Konkursie Profilaktycznym „Każdy krok ma znaczenie”, III miejsce w Rejonowym Konkursie Wiedzy o AIDS/ HIV;

            - Angelika Manaj (kl. II a) - II miejsce w I Powiatowo-Miejskim Konkursie Profilaktycznym „Każdy krok ma znaczenie”;

            - Anna Dragon (kl. I a) - III miejsce w I Powiatowo-Miejskim Konkursie Profilaktycznym „Każdy krok ma znaczenie”;

             

            w roku szkolnym 2013/2014:

            - Natalia Kacprowicz (kl.  II b) - IV miejsce w I Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o rotmistrzu Witoldzie Pileckim w Kołobrzegu, udział w etapie okręgowym LX Olimpiady Historycznej;

            - Zuzanna Bonalska (kl. II a) - V miejsce w I Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o rotmistrzu Witoldzie Pileckim w Kołobrzegu;

            - Katarzyna  Sidorczuk (kl. III b) - II miejsce w I Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego, udział w etapie okręgowym XIX Konkursu Chemicznego organizowanego przez UAM w Poznaniu;

            - Mariola Miszczak (kl. II b) -  I miejsce w  I Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego;

            - Aleksander Badurski (kl. III d) - III miejsce w I Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego;

            - Marlena Ciesielska (kl. III d) - wyróżnienie w I Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego;

            - Paweł Dudzik (kl. III e) - wyróżnienie w  Międzynarodowym Konkursie  Matematycznym „Kangur”;

            - Karolina Masłowska (kl. I a) - III miejsce w konkursie na temat wiedzy HIV/AIDS w Koszalinie;

             

            w roku  szkolnym 2012/2013:

            - Bartosz Owczarzak (kl. III b) - laureat 49 Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. prof. Antoniego Swinarskiego organizowanego przez UMK w Toruniu;

            - Karol Dziwior (kl. III d) - udział w  II etapie VI Bałtyckiego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Politechnikę Koszalińską; I miejsce w województwie i 12 w Polsce w konkursie English Ace, udział w finale XLIII  Olimpiady Literatury i Języka Polskiego;

            - Michał Kozub (kl. I e) - II miejsce w województwie i 85 w Polsce w konkursie English Ace;

            - Martyna Wójcik (kl. III d) - III miejsce w Literackim Konkursie Języka Angielskiego organizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Szczecinie;

            - Kinga Ryczkowska, Szymon Sobecki (kl. III b), Katarzyna Sidorczuk (kl. II b) - udział w  II etapie VI Bałtyckiego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Politechnikę Koszalińską;

            - Weronika Cybul (kl. I b) - laureatka etapu powiatowego 58 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego;

            - Ewa Gurlik, Karolina Cholewa (kl. III a) - II miejsce w rejonowym Konkursie Wiedzy o HIV/AIDS;

            w roku  szkolnym 2011/2012:

            - Karol Dziwior, Emil Miedziński (kl. II d), Daria Mokrzycka (kl. III c), Damian Obuchowski (kl. II c)  - udział w II etapie V Bałtyckiego Konkursu Języka Angielskiego;

            - Katarzyna Mokrzycka (kl. III c) - udział w okręgowym etapie XLI Olimpiady Biologicznej;

            - Damian Kołaczek (kl. I b) - II miejsce w konkursie miejskim organizowanym przez Sanepid „Moje życie z HIV”;

            - Sylwia Michałowska, Magda Ustianowska, Aleksandra Sołtys (kl. III b), Joanna Wijas (kl. III c) - wyróżnienie Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta;

             

            w roku szkolnym 2010/2011:

            - Santana Kruse (kl. III b) - udział okręgowym etapie XXXIV Olimpiady Języka Niemieckiego, udział w finale III Bałtyckiego Konkursu Języka Niemieckiego, III miejsce w III edycji powiatowego konkursu „Germanista Roku”;

            - Roman Segeda (kl. III d) - wyróżnienie w okręgowym etapie XLII Olimpiady Języka Rosyjskiego;

            - Przemysław Romaniak (kl. III d) - II miejsce w konkursie Politechniki Koszalińskiej „Bieg po indeks”;

            - Paweł Furtak (kl. III d) - III miejsce w konkursie Politechniki Koszalińskiej „Bieg po indeks”;

            - Karol Dziwior (kl. I d) -  wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg”, V miejsce w etapie diecezjalnym XV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej;

            - Piotr Pokuciński (kl.  I d) - V miejsce w etapie diecezjalnym XV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej;

            - Oktawiusz Kawęcki (kl. II b) - IV miejsce w wojewódzkim konkursie „Rekiny przedsiębiorczości”;

            - Oktawiusz Kawęcki (kl. II b), Jurand Szymecki (kl. II a) - VI miejsce w wojewódzkim konkursie Szkolna Internetowa Gra Giełdowa;

            - Agnieszka Gola, Alicja Wawszczak (kl. III c),  Katarzyna Mokrzycka (kl.  II c) - udział w okręgowym etapie XL Olimpiady Biologicznej;

            - Agnieszka Regdosz (kl.  III c) - I miejsce w III edycji powiatowego konkursu „Germanista Roku”;

            - Sylwia Michałowska (kl. II b) - udział w okręgowym etapie XLI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego;

             

            b) osiągnięcia uczniów w konkursach i olimpiadach przedmiotowych w latach  1965/1966 - 2009/2010:

            w roku szkolnym 2009/2010:

            - Agnieszka Regdosz (kl. II f) - finalistka etapu centralnego XL Olimpiady Literatury i Języka Polskiego;

            - Jędrzej Opozda (kl. II b) - laureat wojewódzkiego etapu 55. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Szczecinie, udział w finale konkursu w Ostrołęce;

            - Santana Kruse (kl. II b) - finalistka w II Bałtyckim Konkursie Języka Niemieckiego;

            - Artur Król (kl.  II c) - II miejsce w etapie okręgowym Olimpiady „Prawda o AIDS - przekaż ją dalej”;

            - Przemysław Romaniak (kl. II d) - III miejsce w konkursie Politechniki Koszalińskiej „Bieg po indeks”;

            - Sylwia Michałowska (kl. I b) - III miejsce w wojewódzkim konkursie „Jak Internet wpłynął na moje życie?”;

            - Paulina Wawrzyniak (kl. I a) - III miejsce w rejonowym konkursie plastycznym PCK „Nie biorę, nie piję, nie palę”;

            - Alicja Wawszczak (kl. II c) -  udział w okręgowym etapie XXXIX Olimpiady Biologicznej;

            - Renata Staniszewska (kl. I d), Maciej Pszczoła (kl. II d) - udział w etapie rejonowym Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia;

            - Karolina Brzezińska, Artur Król (kl. II c) - udział w rejonowym etapie Konkursu Upowszechniania Wiedzy o Międzynarodowym Prawie Humanitarnym;

            - Patrycja Dolińska (kl. I d) - III miejsce w Konkursie Piosenki Francuskiej w Koszalinie;

            w roku szkolnym 2008/2009:

            - Kamil Cach (kl. III b) - X miejsce w finale XIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim;

            - Martyna Gibka (kl. III d) - udział w etapie okręgowym XVI Ogólnopolskiej Olimpiady Informatycznej,  III miejsce w XVIII edycji Konkursu Informatycznego organizowanego  przez Wydział Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu;

            - Karolina Bujak (kl. III a) - I miejsce w  Konkursie Poezji Angielskiej w Szczecinie, finałowe miejsce w II Bałtyckim Konkursie Języka Angielskiego;

            - Paulina Nastula (kl. I c) - udział w finale ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Angielskiej w Brzegu;

            - Urszula Świder (kl. II b) - II miejsce w regionalnych eliminacjach XXVVII Ogólnopolskiego Francuskojęzycznego Konkursu Recytatorskiego im. J. Lisowskiego, II miejsce w Konkursie Prozy i Poezji Francuskiej;

            - Alicja Kłos (kl. III f) - udział w etapie okręgowym XXXIX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego;

            - XV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Szkolne radio na tropie funduszy europejskich”;

            - Radosław Badurski, Wojciech Cedro, Wojciech Lisowski (kl. III d) - udział w wojewódzkim etapie Turnieju Fizycznego;

            w roku szkolnym 2007/2008:

            - Martyna Gibka (kl. II d) - udział w etapie okręgowym XV Ogólnopolskiej Olimpiady Informatycznej,  II miejsce w XVII edycji Konkursu Informatycznego organizowanego  przez Wydział Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu, udział w Konkursie Matematycznym organizowanym przez Politechnikę Warszawską, w Mistrzostwach Wielkopolski w Programowaniu Zespołowym;

            - Ilona Kacprzak (kl. III f) - udział w etapie okręgowym  XXXVIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, udział w etapie centralnym XII Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej organizowanej  przez Uniwersytet Szczeciński;

            - Alicja Kłos (klasa II f) -  udział etapie okręgowym XXXVIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego;

            - Karol Kupień (kl. II b) - udział w etapie okręgowym XXXIV Olimpiady Historycznej;

            - Karolina Bujak (kl. II a) - II miejsce w Konkursie Poezji Angielskiej w Szczecinie;

            - Artur Łaskarzewski, Przemysław Ciołek (kl. I d) - I miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży „Kwadratura Koła”;

            w roku szkolnym 2006/2007:

            - Patryk Żywica (kl. III d) - udział w etapie okręgowym XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Informatycznej, laureat Konkursu Informatycznego organizowanego przez Politechnikę Gdańską „Zostań ETI”, I miejsce w XVI edycji  Konkursu Informatycznego organizowanego przez Wydział Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu, laureat Konkursu Matematycznego organizowanego przez Uniwersytet Szczeciński „Międzyszkolne Zawody Matematyczne”;

            - Aleksandra Kaźmierczak (kl. III b) - laureatka konkursu II Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Poetyckiej im. J. Kaczmarskiego;

            - Ilona Kacprzak (kl. II f) - udział w etapie okręgowym XI Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej organizowanej  przez Uniwersytet Szczeciński, udział w etapie okręgowym IV Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej organizowanej  przez Wyższą Szkołę Zawodową Collegium Balticum w Szczecinie pod patronatem Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku;

            - Rafał Piścio (kl. III b) - udział w etapie okręgowym XXXIII Olimpiady Historycznej, udział w etapie okręgowym konkursu historycznego „Parlamentaryzm w Polsce”;

            - Karol Kupień (kl. I b) - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg”;

            - Uczniowie  z klasy III a i III b - zajęli I miejsce drużynowo w Powiatowym Konkursie Historycznym pt. „Źródła wolności 1980-1989”;

            - Klaudia Drobek (kl. II f) - I miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym poświęconym 25 rocznicy stanu wojennego;

            - Marcin Pawlik (kl. III b) - II miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym pt. „Źródła wolności 1980-1989”;

            - Alicja Kłos, Ryszard Masian, Natasza Kwiatkowska, Łukasz Połuboczko, Jakub Żach - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Historycznym poświęconym 25 rocznicy stanu wojennego;

            - Łukasz Bober, Przemysław Barski (kl. III f) - udział w finale Konkursu Matematycznego „Bieg po indeks” - IX miejsce drużynowo;

            - Martyna Gibka, Wojciech Lisowski (kl. I d) - wyróżnienie w konkursie „Wprawki algorytmiczne”;

            - Daria Sałacka (kl. I f) -wyróżnienie I stopnia w konkursie „Życie w Internecie”;

            - Rafał Wodecki (kl. III a) - wyróżnienie w literackim konkursie języka angielskiego  „Day by day” organizowanym przez UJ;

            - Karolina Bujak (kl. I a) - wyróżnienie w Konkursie Poezji Angielskiej w Szczecinie;

            - Grzegorz Majewski (kl. II c) - udział w XLIII Konkursie Chemicznym im. prof. Antoniego Swinarskiego organizowanego przez UMK w Toruniu;

            - Michał Białobrzeski, Piotr Dudziński (kl. II d) - udział w Konkursie Informatycznym organizowanym przez Wydział Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu;

            - Karol Czosnowski, Krzysztof Górzyński, Mateusz Opyd, Kamil Kostyszyn, Damian Zawałeń (kl.  II d) - udział w internetowym konkursie matematycznym „Matrix”;

            - Ewa Suszyńska, Anna Kozłowska (kl. III c) - udział w Konkursie Chemicznym organizowanym przez UAM w Poznaniu;

            - Cezary Baumann (kl. I d) - udział w Konkursie Informatycznym „Diversity”;

            w roku szkolnym 2005/2006:

            - Patryk Żywica (kl. II d) - udział w półfinale XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Informatycznej, II miejsce w XVI edycji Konkursu Informatycznego organizowanego przez Wydział Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu, udział w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „Informatyka, Informacja, Internet”;

            - Grzegorz Dordzik (kl. II d) - V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „Informatyka, Informacja, Internet”;

            - Marcin Chojnacki, Michał Dobilis, Przemysław Włodno, Mateusz Wojtasik, Aleksandra Strzałkowska (kl. II e), Sławomir Stawiski (kl. III d) - wyróżnienie  w wojewódzkim Konkursie Informatycznym na witrynę  internetową „Moja Szkoła”;

            - Karol Klonowski, Aleksandra Strzałkowska (kl. II e) - udział w Konkursie Informatycznym Mikroprocesor 2006;

            - Mateusz Łukaszewicz, Łukasz Miękus, Sławomir Stawiski (kl. III d) - finaliści  Konkursu Informatycznego organizowanego przez Politechnikę Koszalińską „Bieg po indeks”;

            - Ilona Kacprzak (kl. I f) - udział w etapie okręgowym XVII Olimpiady Filozoficznej;

            - Katarzyna Hajduk  (kl. III a) - VI miejsce w etapie okręgowym III edycji konkursu „Polska w NATO”;

            - Martyna Wilczyńska (kl. III a) - VII miejsce w etapie okręgowym III edycji konkursu „Polska w NATO”;

            - Kornel Usowicz (kl. III a) - udział w etapie okręgowym X Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej organizowanej  przez Uniwersytet Szczeciński, udział w etapie okręgowym III Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej organizowanej  przez Wyższą Szkołę Zawodową Collegium Balticum w Szczecinie pod patronatem Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku oraz w etapie okręgowym XLVII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym;

            - Rafał Piścio (kl. II b) - udział w etapie okręgowym XXXII Olimpiady Historycznej;

            - Agnieszka Hermanowska (kl. II c) - udział w etapie okręgowym XXXV Olimpiady Biologicznej;

            - Anna Kozłowska (kl.  II c) - udział w etapie okręgowym XXXV Olimpiady Biologicznej;

            - Natalia Mazurkiewicz (kl. II c) - laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym  Eko-Planeta;

            - Krzysztof Domieracki (kl. II d) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym  Eko-Planeta;

            - Daria Sobieraj (kl. III c) - udział w etapie regionalnym XLII Konkursu Chemicznego im. im. prof. Antoniego Swinarskiego organizowanego przez UMK w Toruniu;

            w roku szkolnym 2004/2005:

            - Natalia Mazurkiewicz (kl. I c) - IX miejsce w wojewódzkim finale XX edycji Olimpiady Wiedzy Ekologicznej;

            - Paulina Wołkowska (kl. III a) - udział w etapie okręgowym XXXI Olimpiady Historycznej, udział w etapie okręgowym XLVI Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym;

            - Paulina Polek  (kl. III a) - udział w etapie okręgowym XXXI Olimpiady Historycznej;

            - Martyna Wilczyńska (kl. II a) - udział w etapie okręgowym XLVI Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, V miejsce w etapie okręgowym II edycji konkursu „Polska w NATO”;

            - Katarzyna Hajduk  (kl. II a) - VI miejsce w etapie okręgowym II edycji konkursu „Polska w NATO”;

            - Łukasz Chmura, Rafał Piścio (kl. I b) - udział w eliminacjach okręgowych Konkursu Historycznego  „Dzieje oręża polskiego”;

            - Marcin Chojnacki, Michał Dobilis, Adrian Downarowicz, Przemysław Włodno, Mateusz Wojtasik (kl. I e) - udział w wojewódzkim Konkursie Informatycznym na witrynę internetową „Moja Szkoła”;

            - Wyróżnienie dla uczniów z klasy I d w Ogólnopolskim Konkursie „Bezpieczny Komputer”;

            - Udział uczniów z klasy I d w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „Informatyka, Informacja, Internet”;

            - Anna Małecka, Aleksandra Pięta, Karolina Januszewska, Dawid Przybyliński, Daria Sobieraj (kl. II c) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym  Eko-Planeta;

            w latach szkolnych 1999/2000 - 2003/2004:

            - Konrad Litewka - I miejsce w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Życiu i Nauczaniu Stefana kardynała Wyszyńskiego;

            - Dominika Ulewicz - laureatka Wojewódzkiego Turnieju Jednego Wiersza;

            - Agnieszka Flis - III miejsce w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Życiu i Nauczaniu Stefana Kardynała Wyszyńskiego;

            - Joanna Mierzyńska - I miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Języka Polskiego „Dyktando’99” w Szczecinie, I  miejsce w klasyfikacji drużynowej XXXII Konkursu Chemicznego w Szczecinie, laureatka XXXVI Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. prof. Antoniego Swinarskiego organizowanego przez UMK w Toruniu, laureatka Okręgowej Olimpiady Biologicznej w Szczecinie w 2000 r., IV miejsce w XXIX  Olimpiadzie Biologicznej,  laureatka  I stopnia w 2000 r.,  III miejsce w XI Międzynarodowej Olimpiadzie Biologicznej w Autali;

            - Danuta Adamko - II miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Języka Polskiego w Szczecinie;

            - Adrian Tułnowski, Alicja Herman, Monika Jurczyńska - wyróżnienie w kategorii poezji w Wojewódzkim Konkursie „Literacki Start”;

            - Mateusz Borys, Maja Politowska - wyróżnienie w Ogólnopolskiej Edycji Konkursu Wiedzy o Życiu i Nauczaniu Stefana kardynała Wyszyńskiego;

            - Magdalena Małachowska - finalistka XXXVI Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. prof. Antoniego Swinarskiego organizowanego przez UMK w Toruniu;

            - Łukasz Pierzchliński - I miejsce w klasyfikacji drużynowej XXXII Konkursu Chemicznego w Szczecinie, indywidualnie VII miejsce;

            - Adrian Litewka - finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla szkół średnich;

            - Magdalena Wojtkiewicz - IV miejsce w Wojewódzkiej Olimpiadzie Ekologicznej w Szczecinie, finalistka XVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej w Szczecinie;

            - Michał Wojciechowicz - III miejsce w I Okręgowych Mistrzostwach Szkół Średnich z informatyki;

            - Michał Wojciechowicz, Mariusz Buczma -  II miejsce drużynowo i tytuł I wicemistrza w I Okręgowych Mistrzostwach Komputerowych Młodzieży Szkolnej w Jarosławcu;

            - Paweł Mielnik, Joanna Purtak, Magdalena Wyszecka - IV miejscew Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej;

            - Michał Kucharski - IV miejsce w Okręgowej Olimpiadzie Języka Łacińskiego;

            - Olga Dragańska -  IV miejsce i tytuł laureata Olimpiady Filozoficznej na szczeblu okręgowym w Słupsku, I miejsce w finale Ogólnopolskiego Konkursu „Prawa i Sprawiedliwość” w Szczecinie;

            - Przemysław Jacewicz -  VII miejsce i tytuł laureata w Olimpiadzie Fizycznej;

            - Paulina Smętek – udział w etapie okręgowym XXXI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego;

            - Agata Karaśkiewicz - II miejsce w Konkursie Języka Niemieckiego dla Euroklas;

            w roku szkolnym 1998/1999:

             - Joanna Mierzyńska - I miejsce w konkursie na felieton o tematyce AIDS organizowanym przez Sekcję Oświaty Zdrowotnej Terenowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białogardzie;

             - Wojciech Bury - finalista Małej Olimpiady Matematycznej w Gdyni; II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym kl. III-IV, II miejsce w XIV Konkursie Chemicznym zorganizowanym przez Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej, V miejsce w XXXV Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym im. prof. Antoniego Swiniarskiego organizowanego przez UMK w Toruniu, I miejsce w etapie okręgowym XLV Olimpiady Chemicznej w Szczecinie, wyróżnienie na XLV Olimpiadzie Chemicznej na szczeblu centralnym;

            w roku szkolnym 1997/1998:

            - Wojciech Bury - I miejsce w etapie okręgowym XLIV Olimpiady Chemicznej w Szczecinie, finalista etapu centralnego XLIV Olimpiady Chemicznej w Warszawie, laureat IV Ogólnopolskiego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”, laureat XXXIV Ogólnopolskiego  Konkursu Chemicznego  im. prof. Antoniego Swiniarskiego organizowanego przez UMK w Toruniu;

            - Paweł Iwan - III miejsce w Okręgowej Olimpiadzie Chemicznej w Szczecinie;

            - Małgorzata Chir - I nagroda w Konkursie Recytatorskim im. C. K. Norwida;

            - Marcin Ciszek, Wojciech Nowicki, Joanna Szymecka - IV miejsce drużynowo w Okręgowej Olimpiadzie Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym w Szczecinie;

            - Justyna Bieńkuńska - III miejsce w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Życiu i Nauczaniu Stefana kardynała Wyszyńskiego;

            - Ewelina Worobiej, Kamil Hermanowski, Paweł Wojtkiewicz, Krystian Żuk - III miejsce w XXXIV Turnieju Fizycznym;

            - Katarzyna Jusis, Agnieszka Ławnikowska, Justyna Kozar, Katarzyna Świst, Anna Udałowska -  I miejsce w Turnieju Wiedzy o Białogardzie organizowanym z okazji 700-lecia miasta;

            - Małgorzata Ulan - V miejsce w VII Ogólnopolskim  Konkursie Ekologicznym w Katowicach;

            - Katarzyna Mikulska - I miejsce w konkursie plastycznym „Święty Wojciech w Europie, Polsce i mojej parafii” organizowanym przez Kurię Biskupią w Koszalinie;

            w roku szkolnym 1996/1997:

            - Adam Chwiedczenia - finalista Centralnej Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym w Szczecinie;

            - Kamil Sęk - finalista Centralnej Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym w Szczecinie;

            - Wojciech Bury - IX miejsce w etapie okręgowym XLIII Olimpiady Chemicznej w Szczecinie, laureat w V Międzywojewódzkim Konkursie Matematycznym klas I-II we Wrocławiu, VIII miejsce w klasyfikacji indywidualnej w XXXI wojewódzkim Turnieju Fizycznym;

            - Michał But - I miejsce drużynowo w Wojewódzkim Turnieju Fizycznym, II miejsce indywidualnie w Wojewódzkim Turnieju Fizycznym;

            w roku szkolnym 1995/1996:

            Wojciech Bury - XXI miejsce w  IV Międzywojewódzkim Konkursie Matematycznym klas I-II we Wrocławiu, VI miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym klas I-IV, wyróżnienie w XXXII Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym im. prof. Antoniego Swinarskiego organizowanego przez UMK w Toruniu;

            w roku szkolnym 1994/1995:

            -Sebastian Wieczorek, Małgorzata Cichosz, Marcin Sobczuk, Jarosław Majewski - VI miejsce w Wojewódzkim Turnieju Fizycznym;

            - Małgorzata Cichosz, Jarosław Majewski, Sebastian Wieczorek - VII miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym;

            w roku szkolnym 1993/1994

            - M. Majewska - II miejsce w Wojewódzkiej Olimpiadzie Języka Rosyjskiego;

            w roku szkolnym 1992/1993:

             - Krzysztof  Podgórski - VII miejsce w Okręgowej Olimpiadzie Historycznej w Słupsku;

            w roku szkolnym 1991/1992:

            - Lidia Ziółkowska - VII miejsce w Okręgowej Olimpiadzie Artystycznej w Szczecinie, I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym;

            w roku szkolnym 1990/1991:

             - Damian Sobień  - III miejsce na Centralnej Olimpiadzie z Języka Rosyjskiego, srebrny medal na Międzynarodowej Olimpiadzie Języka Rosyjskiego w Moskwie;

            - Piotr Juszkiewicz, Artur Robotycki -  II miejsce zespołowo  w Turnieju Fizycznym;

            w roku szkolnym 1988/1989:

            - Marek Majewski, Przemysław Walter - II miejsce w Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Turystyczno-Krajoznawczym PTTK na szczeblu wojewódzkim;

            w roku szkolnym 1984/1985:

            - Aleksandra Miśko - II miejsce w eliminacjach rejonowych Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego,

            - Elżbieta Zawiślak -  I miejsce w wojewódzkim Turnieju Wiedzy o Sztuce,

            - Anna Pajdrek - II miejsce w wojewódzkim Turnieju Wiedzy o Sztuce,

            - Edyta Cegiełka - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim;

            w roku szkolnym 1983/1984:

            - Elżbieta Gnaś - I miejsce w wojewódzkim  Turnieju Wiedzy o LWP,

            - Maciej Kułaga - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Turystyczno- Krajoznawczym;

            w roku szkolnym 1982/1983:

             - Dorota Kopczyńska - III miejsce w eliminacjach centralnych Olimpiady Języka Rosyjskiego;

            w roku szkolnym 1979/1980:

            - Jolanta Kononowicz -  II miejsce  w Wojewódzkiej  Olimpiadzie Języka Rosyjskiego,

            - Zbigniew Jackiewicz - III miejsce w XXI Olimpiadzie Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym,

            - M. Walkiewicz, Jarosław Kaźmierczak - VII miejsce w wojewódzkiej Olimpiadzie Matematycznej,

            - Jarosław Kaźmierczak, Jacek Jurgielaniec, Arkadiusz Nowak, Jolanta Lorenz, Krzysztof Chmura -  II miejsce drużynowo w Wojewódzkim Turnieju Fizycznym,

            - Jarosław Kaźmierczak, Jacek Jurgielaniec, Arkadiusz Nowak - III miejsce w Turnieju Chemicznym Polski Północnej,

            - Jarosław Kaźmierczak - I miejsce w finale Olimpiady Wiedzy Technicznej,

            - Arkadiusz Nowak  -  VI miejsce w finale Centralnej Olimpiady Wiedzy Technicznej;

            w roku szkolnym 1978/1979:

            - Renata Żywicka -  finalistka centralnych eliminacji Konkursu Wiedzy o Sztuce;

            w roku szkolnym 1977/1978:

            - Anna Traczyk - III miejsce w wojewódzkich eliminacjach IX Olimpiady Języka Rosyjskiego;

            w roku szkolnym 1976/1977:

            - Anna Król - I miejsce w eliminacjach okręgowych w Konkursie Wiadomości o Pomorzu,

            - Renata Łobacz - I miejsce w  Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji Polskiej  i Radzieckiej,

             -Spółdzielnia uczniowska „Żaczek” - IV miejsce w kraju za działalność na poziomie  Liceów Ogólnokształcących;

            w roku szkolnym 1974/1975:

            - pięcioosobowa drużyna harcerska zdobyła III miejsce w wojewódzkiej Olimpiadzie Wiedzy Pożarniczej;

            w roku szkolnym 1972/1973:

            - Lech Niemiec - udział w  Międzynarodowej Olimpiadzie  Matematycznej, VIII miejsce w Okręgowym Konkursie Fizycznym,  IV miejsce w Wojewódzkiej  Olimpiadzie o Polsce  i  Świecie  Współczesnym;

            - Zdzisław Smulski - I miejsce w Turnieju Marynistycznym w województwie, IV miejsce na szczeblu centralnym, VII miejsce na szczeblu centralnym w Turnieju Biało-Czerwona na morzach i oceanach;

            w roku szkolnym 1957/1958:

            - Jan Toke - laureat Międzynarodowej Olimpiady Matematycznej w Budapeszcie;

            w roku szkolnym 1965/1966:

            - Irena Trąbała - I miejsce w Olimpiadzie Języka Niemieckiego na szczeblu międzywojewódzkim;

             

            c) osiągnięcia sportowe od roku szkolnego 2010/2011:

            w roku szkolnym 2019/2020:

            a) chłopcy:

            I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA

            II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

            II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej

            b) dziewczęta:

            I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

            I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej

            II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA

            III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej

            w roku szkolnym 2018/2019:

            a) chłopcy:

            II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej

            b) dziewczęta:

            I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej

            IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej

            w roku szkolnym 2017/2018:

            a) chłopcy:

            III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym - Kacper Ciemny, Michał Kubacki (III a)

            w roku szkolnym 2016/2017:

            a) chłopcy:

            III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

            b) dziewczęta:

            I miejsce w Mistrzostawach Powiatu w tenisie stołowym

            I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA - w sztafecie

            II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA - skok w dal

            III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA - bieg na 800 m.

            III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

            III miejsce w Licealiadzie w tenisie stołowym

            III miejsce w Licealiadzie w piłce koszykowej

             

            w roku szkolnym 2015/2016:

            a) chłopcy:

            I miejsce w Mistrzostawach Powiatu w piłce ręcznej

            I miejscew Mistrzostawach Powiatu w piłce koszykowej

            II miejsce w Mistrzostawach Powiatu LA

            III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej

            III miejsce w Mistrzostawach Powiatu w tenisie stołowym

            III miejsce w Mistrzostawach Powiatu w piłce siatkowej

            b) dziewczęta:

            I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej

            III miejsce w Licealiadzie w piłce koszykowej

             

            w roku szkolnym 2014/2015:

            a) chłopcy:

            I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w zawodach Sport i Zabawa

            III miejsce w turnieju łuczniczym Dwóch Tarcz zorganizowanym przez Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Białogardzie - 3 osobowa drużyna z kl. III d Marek Nydza, Gerard Siudowski, Filip Mikołajski

            b) dziewczęta:

            I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w zawodach Sport i Zabawa

            III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

             

            w roku szkolnym 2013/2014:

            a) indywidualne:

            Natalia Krenca (kl. II b) - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pchnięciu kulą

            Maciej Kurczewski (kl. II d) - I miejsce w Mistrzostwach  Powiatu w pchnięciu kulą

            b) chłopcy:

            I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej

            I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

            I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej halowej

            II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej

            II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym

            III miejsce w w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

            II miejsce w Licealiadzie w piłce ręcznej

            c) dziewczęta:

            I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

            II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej

            d) mieszane:

            I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w karabinku pneumatycznym i łucznictwie w  V Edycji Turnieju Dwóch Róż,

             

            w roku szkolnym 2012/2013:

            a) indywidualne:

            Adrian Czarnecki (kl. III c) - medalista w Mistrzostwach Polski w zapasach

            Katarzyna Sidorczuk (kl. II b) - I miejsce w Mistrzostwach Powiat w Strzelaniu Pneumatycznym

            Makary Pluciński (kl. I e) - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Strzelaniu Pneumatycznym

            Dominika Lewandowska (kl. III a) - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Strzelaniu Pneumatycznym

            b) chłopcy:

            I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

            I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym

            II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w strzelaniu pneumatycznym

            II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

            II miejsce w Turnieju Towarzyskim o Puchar Dyrektora LO w piłce koszykowej

            II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej halowej

            III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych

            III miejsce w Turnieju Towarzyskim o Puchar Dyrektora LO w piłce siatkowej

            II miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce ręcznej

            III miejsce w Mistrzostwach Regionu w tenisie stołowym

            c) dziewczęta:

            I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w strzelaniu pneumatycznym

            I miejsce w Turnieju Towarzyskim o Puchar Dyrektora LO w piłce koszykowej

            I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

            II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym

            III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

            III miejsce w Turnieju Towarzyskim o Puchar Dyrektora LO w piłce siatkowej

             

            w roku szkolnym 2011/2012:

            a) indywidualne:

            Krzysztof Iwan (kl. III a) - udział w finale wojewódzkiej Licealiady w tenisie stołowym

            Przemysław Jaciuk (kl. III a) - udział w finale wojewódzkiej Licealiady w piłce siatkowej

            b) chłopcy:

            I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

            I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej halowej

            II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

            II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA

            III  miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce ręcznej

            c) dziewczęta:

            I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej

            III miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce siatkowej

            III miejsce w Okręgowych Zawodach Strzeleckich

            d) mieszane:

            V miejsce w Okręgowych Zawodach Strzeleckich w Szczecinku

             

            w roku szkolnym 2010/2011:

            a) indywidualne:

            Piotr Milczarek (kl. I c) - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Strzeleckim

            Krzysztof Iwan (kl. II a) - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym, II miejsce w Mistrzostwach Regionu w Tenisie Stołowym, VI miejsce w finale wojewódzkim w Tenisie Stołowym

            b) chłopcy:

            I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

            I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej

            II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej

            II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

            III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA

            III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Zawodach Sport i Zabawa

            III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej halowej

            I miejsce  w Licealiadzie w tenisie stołowym

            III miejsce w Międzywojewódzkim Konkursie Piłki Koszykowej

            III miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce nożnej

            c) dziewczęta:

            I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Zawodach Sport i Zabawa

            I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej

            I  miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej

            d) mieszane:

            Agnieszka Gola, Alicja Wawszczak Dominik Kapusta, Krzysztof Koziński (kl. III c) - III miejsce w XIX Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK,

            V miejsce w Zawodach Strzeleckich Szkół Średnich „Srebrne Muszkiety”

             

            d) osiągnięcia sportowe w latach 1973/1974 - 2009/2010:

            w roku szkolnym 1973/1974:

            - szkolna drużyna lekkiej atletyki - III miejsce w Polsce w Drużynowych Zawodach o Puchar ZGZMS i Sztandaru Młodych, II miejsce w województwie w Sztafetowych Biegach Przełajowych o Puchar TV, III miejsce w zawodach strzeleckich o „Srebrne muszkiety”;

            w roku szkolnym 1974/1975:

            - szkolna drużyna lekkiej atletyki - II miejsce w Pucharze Sztandaru Młodych, II miejsce w Pucharze Przeglądu Sportowego, I miejsce w sztafecie dziewcząt w województwie;

            w roku szkolnym 1977/1978:

            - szkolna drużyna lekkiej atletyki - III miejsce w Wojewódzkiej Spartakiadzie Szkół Średnich w Lekkiej Atletyce;

            w roku szkolnym 1978/1979:

            - szkolna drużyna lekkiej atletyki - I i II miejsce w Wojewódzkiej Lidze Lekkoatletycznej szkół średnich, II miejsce w Koszalińskiej Olimpiadzie Młodzieży, nasza reprezentacja zajęła VI miejsce w województwie i zdobyła 3 złote medale, 3 srebrne medale, 1 brązowy;

            - szkolne koło LOK - II miejsce w konkursie wojewódzkim  „O srebrne muszkiety”;

            w roku szkolnym 1980/1981:

            - szkolna drużyna siatkówki - IV miejsce w finale w Wojewódzkich Mistrzostwach Polski w siatkówce chłopców;

            w roku szkolnym 1981/1982:

            - udział uczniów w Koszalińskiej Olimpiadzie Młodzieży, zdobyto 7 złotych medali, 4 srebrne, 3 brązowe;

            w roku szkolnym 1984/1985:

            - Leszek Domański - mistrzostwo w biegu na 800 m. w Wojewódzkich Biegach Przełajowych,

            - Ireneusz Panczenko - III miejsce w Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich;

            w roku szkolnym 1988/1989:

            - Wojciech Berg  - I miejsce w strzelaniu w Koszalińskiej Olimpiadzie Młodzieży, I miejsce w makroregionie wielkopolskim;

            - Artur Gajlewicz - II miejsce w Wojewódzkich  Młodzieżowych Mistrzostwach Karate;

            - Halina Sagan - III miejsce w  chodzie sportowym w Koszalińskiej Olimpiadzie Młodzieży;

            -Joanna Dzierba -III miejsce w Koszalińskiej Olimpiadzie Młodzieży;

            - A. Stolarek -VII miejsce w strefowym turnieju szachowym na Ogólnopolskiej Spartakiadzie Młodzieży;

            - Przemysław Herman, Damian Sobień, Konrad Stolarek, Tomasz Jankowiak, Marek Majewski, Przemysław Walter, Grzegorz Michoński - III miejsce w koszykówce w Koszalińskiej  Olimpiadzie  Młodzieży;

            - Przemysław Herman - I miejsce drużynowo o Puchar Wojewódzki w Piłce Koszykowej;

            - Juliusz Macierzanka - III miejsce w Koszalińskiej Olimpiadzie Młodzieży; I miejsce drużynowo o Puchar Wojewódzki w Piłce Koszykowej;

            w roku szkolnym 1990/1991:

            - Przemysław Herman, Damian Sobień, Tomasz Jankowiak, Grzegorz Michoński, Tomasz Wiśniewski, Juliusz Macierzanka, Marek Majewski, Andrzej Lubasiewicz - I miejsce w Mistrzostwach Wojewódzkich w Piłce Koszykowej;

            w roku szkolnym 1991/1992:

            - I. Jasińska, Beata Wawrzyniecka - brązowy medal w sztafecie 4 * 100 m. w Koszalińskiej Olimpiadzie Młodzieży, srebrny medal w biegu na 100 m. przez płotki podczas Koszalińskiej Olimpiady Młodzieży;

            w roku szkolnym 1992/1993:

            - Beata Wawrzyniecka - III miejsce w biegu na 100 m. przez płotki, brązowy medal w sztafecie 4 * 100 m. w Koszalińskiej Olimpiadzie Młodzieży;

            w roku szkolnym 1993/1994:

            - Patrycja Rydzyńska - II miejsce w Wojewódzkich Biegach Przełajowych,  srebrny medal i wicemistrzostwo województwa na dystansie 1500 m.;

            - M. Jankowiak, M. Dombrowski, Robert Jasek, Dariusz Gorzkiewicz, Krzysztof Kruszewski, Bartłomiej Kozłowski, Wojciech Lis - III miejsce w Zakładowych Rozgrywkach w Piłkę Koszykową Miasta Białogard;

            M. Garasiewicz - III miejsce w Wojewódzkim Turnieju Szachowym;

            - E. Kusiak - II miejsce w biegu przez płotki w Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży;

            - Beata Wawrzyniecka - I miejsce w biegu na 100 m. przez płotki w Koszalińskiej Olimpiadzie Młodzieży;

            - M. Dombrowski -  II miejsce w skoku wzwyż w Koszalińskiej Olimpiadzie Młodzieży;

            w roku szkolnym 1994/1995:

            - Patrycja Rydzyńska - II miejsce w biegach przełajowych w Koszalińskiej Olimpiadzie Młodzieży w Białym Borze, III miejsce w biegu na 800 m. podczas Koszalińskiej Olimpiady Młodzieży, I miejsce w biegu ulicznym z okazji wyzwolenia Białogardu;

            - Michał But - II miejsce w biegach przełajowych w Koszalińskiej Olimpiadzie Młodzieży w Białym Borze,  III miejsce w biegu na 1500 m. podczas Koszalińskiej Olimpiady Młodzieży;

            - Krzysztof Borek - II miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Makroregionu Północno- Zachodniego, II miejsce w skoku w dal w Koszalińskiej Olimpiadzie Młodzieży;

            - M. Dombrowski - I miejsce w Halowych Mistrzostwach Okręgu, I miejsce w skoku wzwyż podczas Koszalińskiej Olimpiady Młodzieży, I miejsce w skoku wzwyż na zawodach Makroregionu Północno-Zachodniego w Pile;

            - Aneta Kolej - III miejsce w biegu ulicznym z okazji wyzwolenia Białogardu;

            - Monika Możdżonek - III miejsce w biegu na 1500 m. podczas Koszalińskiej Olimpiady Młodzieży;

            - Piotr Suprynowicz - I miejsce drużynowo w Turnieju Szachowym w Koszalińskiej Olimpiadzie Młodzieży;

            - E. Kusiak - II miejsce w biegu przez płotki na 100 m. podczas Koszalińskiej Olimpiady Młodzieży;

            roku szkolnym 1995/1996:

            - Katarzyna. Kulczycka -I miejsce w Regionalnych Zawodach w Zapasach Kobiet w stylu wolnym,  I miejsce w Międzynarodowym Turnieju w zapasach - styl wolny młodzików i kadetów, I miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Juniorek w Zapasach, I miejsce w zawodach wojewódzkich w zapasach kobiet  w Koszalinie;

            - Michał But - I miejsce w biegu przełajowym 1500 m. podczas Koszalińskiej Olimpiady Młodzieży i w Mistrzostwach Okręgowych,  V miejsce w biegu przełajowym na  6000 m w ramach Mistrzostw Makroregionu,  V miejsce
            w Ogólnopolskim Biegu Ulicznym im. W. Osińskiego w Szczecinku na 2000 m.,  XX miejsce w biegu przełajowym w  Mistrzostwach Polskich Juniorów na  6000 m.;

            - Patrycja Rydzyńska - II miejsce w biegu na 3000 m. podczas Koszalińskiej Olimpiady Młodzieży;

            - Ewa Nastula - I miejsce w skoku w dal w Zawodach Lekkoatletycznych o Puchar Radia Koszalin;

            - Renata Maciążek -  II miejsce w biegu na 100 m. w Zawodach Lekkoatletycznych o Puchar Radia Koszalin;

            - Marcin Tutak - III miejsce w biegu na 100 m. w Zawodach Lekkoatletycznych o Puchar Radia Koszalin;

            - Marta Sadowska - III miejsce w Międzynarodowym Turnieju w Zapasach - styl wolny młodzików i kadetów,  I miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Juniorek w zapasach,  I miejsce w zawodach wojewódzkich w zapasach kobiet w Koszalinie, I miejsce w Makroregionalnych Mistrzostwach Młodzików w Zapasach;

            - M. Szubartowska - I miejsce w XIX Koszalińskiej Olimpiadzie Młodzieży kadetek w zapasach - styl wolny, I miejsce w zawodach wojewódzkich w zapasach kobiet w Koszalinie,  II miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Juniorek w Zapasach, w stylu wolnym,  I miejsce w Makroregionalnych Mistrzostwach Młodzików w Zapasach w Pyrzycach -  styl wolny;

            - E. Kusiak - I miejsce w biegu na 100 m. przez płotki podczas Koszalińskiej Olimpiady Młodzieży;

            w roku szkolnym 1996/1997:

            - Michał  But - I miejsce w biegu na 1500 m. o Puchar Radia Koszalin, II miejsce w biegu przełajowym na 5000 m. w Mistrzostwach Okręgu Koszalińskiej Olimpiady Młodzieży, I miejsce w biegach na 6000 m. w makroregionie,  XI miejsce w biegach przełajowych na 6000 m.  w Mistrzostwach Polski,  I miejsce w biegu na 800 m. w XX Koszalińskiej Olimpiadzie Młodzieży, II miejsce w biegu na 400 m. w XX Koszalińskiej Olimpiadzie Młodzież;

            - M. Jankowiak - I miejsce w regionie i udział w Mistrzostwach Europy w Trio-Bascet w Barcelonie;

            - Agata Smolarska -  III miejsce  w pchnięciu kulą w Koszalińskiej Olimpiadzie Młodzieży;

            - Katarzyna Kulczycka - I miejsce w Mistrzostwach Makroregionu w Zapasach Kobiet  w Pyrzycach;

            - M. Sadowska - II miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorek w Zapasach w Kielcach, I miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Juniorek w Zapasach w Pyrzycach;

            - Konrad Litewka, Mirosław Wesołowski - II miejsce w piłce nożnej w Koszalińskiej Olimpiadzie Młodzieży, II miejsce w Mistrzostwach Województwa Koszalińskiego w piłce nożnej;

            - Emilia Mularczyk - III miejsce w biegu na 100 m. w Koszalińskiej Olimpiadzie Młodzieży;

            - Monika Możdżonek - II miejsce w biegach na dystans 2000 m. w Koszalińskiej Olimpiadzie Młodzieży, III miejsce w biegach na dystans 1500 m. w Koszalińskiej Olimpiadzie Młodzieży;

            w roku szkolnym 1998/1999:

            - Natalia  Łukaszewicz -  I i II miejsce w Tangu Argentino;

            w roku szkolnym 1999/2000:

            - Natalia Łukaszewicz - IX miejsce na Mistrzostwach Europy w Belgii, II wicemistrzostwo Polski w Mambie, udział w Mistrzostwach Świata;

            w roku szkolnym 2000/2001:

            - Natalia Łukaszewicz - Puchar Świata w tańcu towarzyskim na Węgrzech za Tango Argentino;

            - Agnieszka Łapko - 14 miejsce w tańcu towarzyskim na Mistrzostwach Europy w Belgii w kategorii Taniec Nowoczesny, udział w Międzynarodowych Zawodach Tańca Towarzyskiego;

            - Małgorzata Kasprzak - I miejsce w Wojewódzkich Zawodach Ratownictwa Przedmedycznego w  Słupsku;

            w roku szkolnym 2001/2002:

            - Natalia Łukaszewicz - w tańcu towarzyskim II miejsce w Tangu Argentino na Mistrzostwach Polski, VII miejsce w Tangu Argentino na Mistrzostwach Świata;

            w latach szkolnych 1997/1998 - 2003/2004:

            - Ewa Nastula - III miejsce w skoku w dal w zawodach finałowych o Puchar Radia Koszalin;

            - Paweł Cioch, Marcin Kowalski, Piotr Tokarski -  II miejsce w rejonie w Wojewódzkim Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Koszalinie;

            - Michał Dębicki - II miejsce w skoku wzwyż w Koszalińskiej Olimpiadzie Młodzieży, II miejsce w Turnieju o Puchar Radia Koszalin;

            - Krzysztof Borek - III miejsce w skoku w dal  w Koszalińskiej Olimpiadzie Młodzieży;

            - Dominik Jackiewicz -  srebrny medal w  skoku wzwyż w Wojewódzkich  Mistrzostwach  Szkół Średnich;

            - Andrzej Zając - I miejsce w biegu na 300 m. przez płotki w  Wojewódzkich  Mistrzostwach  Szkół Średnich,  I miejsce w biegu  na 400 m. przez płotki w  Wojewódzkich  Mistrzostwach  Szkół Średnich;

            - Marta Dunaj - I miejsce w skoku w dal w  Wojewódzkiej  Olimpiadzie  Młodzieży w kategorii juniorów młodszych, II miejsce w skok w dal w  Makroregionalnych  Mistrzostwach  w kategorii juniorów młodszych, III miejsce w  biegu  na 100 m. w  Wojewódzkiej Olimpiadzie  Młodzieży;

            - Rafał Roch - I miejsce w VII Ogólnopolskim Turnieju Integracyjnym Osób Niepełnosprawnych,  I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Francji do lat 20, III miejsce w Budapeszcie w Mistrzostwach Europy Osób Niepełnosprawnych;

            - Łukasz Rokicki - II miejsce w biegu na 100 m. i II miejsce w biegu na 200 m. w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego, III miejsce w Mistrzostwach Makroregionu w Lekkiej Atletyce;

            Szkolne drużyny uczestniczą od lat we wszystkich zawodach i turniejach sportowych szkolnych, międzyszkolnych, powiatowych czy towarzyskich, zajmując w nich czołowe pozycje. Do największych osiągnięć sportowych w latach 2005-2015 należą:

            w roku szkolnym 2004/2005:

            Indywidualne:

            Kamil Downar-Zapolski (kl. I f) - I miejsce w ogólnopolskich mistrzostwach LZS (zapasy),

            Konrad  Guziński (kl. I f) - IV miejsce w ogólnopolskich mistrzostwach LZS (zapasy),

            Łukasz Miękus (kl. II d) - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA (bieg na 1500 metrów),

            Przemysław Barski (kl. I f) - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym;

            Drużynowe:

            a) chłopców

            -w zawodach o Mistrzostwo Powiatu:

            II miejsce w Zawodach Sport i Zabawa,

            II miejsce w Wiosennym Turnieju Piłki Koszykowej,

            III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej,

            III miejsce w Turnieju Piłki Koszykowej,

            III miejsce w Turnieju  Tenisa Stołowego,

            b) dziewcząt

            -w zawodach o Mistrzostwo Powiatu:

            I miejsce w Turnieju Piłki Koszykowej,

            I miejsce w Zawodach Szkolnej Ligi LA,

            II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej,

            w roku szkolnym 2005/2006:

            Indywidualne:

            Monika Znamirowska (kl. II a) - I miejsce w I Mistrzostwach Powiatu Białogardzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu w stylu klasycznym,

            Małgorzata Kraczkowska (kl. I a) - III  miejsce w I Mistrzostwach Powiatu Białogardzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu w stylu klasycznym,

            Klaudia Milart (k. I c) - II  miejsce w I Mistrzostwach Powiatu Białogardzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu w stylu dowolnym,

            Damian Dziemianko (kl. I a) - I miejsce w I Mistrzostwach Powiatu Białogardzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu w stylu klasycznym,

            Mateusz Dziemianko (kl. I a) - II miejsce w I Mistrzostwach Powiatu Białogardzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu w stylu dowolnym,

            Kamil Downar-Zapolski (kl. II f) - II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski w zapasach w stylu wolnym,

            Magdalena Łazoryk (kl. II f) - I miejsce w Otwartych Zimowych Zawodach Strzeleckich o Mistrzostwo Powiatu Białogardzkiego,

            Drużynowe:

            a) chłopców

            -w zawodach o Mistrzostwo Powiatu:

            I miejsce w I Mistrzostwach Powiatu Białogardzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu,

            I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej,

            II miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej,

            II miejsce w Zawodach Sport i Zabawa,

            II miejsce w Turnieju  Tenisa Stołowego,

            II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej,

            II miejsce w Turnieju Piłki Koszykowej,

            III miejsce w Turnieju Halowym Piłki Nożnej,

            III miejsce w Zawodach Szkolnej Ligi LA,

            b) dziewcząt

            -w zawodach o Mistrzostwo Powiatu:

            I miejsce w Turnieju Piłki Koszykowej,

            I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej,

            I miejsce w I Mistrzostwach Powiatu Białogardzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu,

            I miejsce w Turnieju  Tenisa Stołowego,

            III miejsce w Zawodach Sport i Zabawa,

            c) mieszane:

            I miejsce w Otwartych Zimowych Zawodach Strzeleckich o Mistrzostwo Powiatu Białogardzkiego,

            w roku szkolnym 2006/2007:

            Indywidualne:

            Rafał Piścio (kl. III b) - III miejsce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w podnoszeniu ciężarów,

            Drużynowe:

            a) chłopców

            -w zawodach o Mistrzostwo Powiatu:

            I miejsce w Zawodach Sport i Zabawa,

            I miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej,

            III miejsce w Zawodach w LA,

            b) dziewcząt

            -w zawodach o Mistrzostwo Powiatu:

            I miejsce w Zawodach w LA,

            I miejsce w Zawodach Sport i Zabawa,

            w roku szkolnym 2007/2008:

            Osiągnięcia sportowe:

            Indywidualne:

            Radosław Sikora (kl. II d) - najlepszy zawodnik w Turnieju o Puchar Dyrektora LO,

            Drużynowe:

            a) chłopców

            -w zawodach o Mistrzostwo Powiatu:

            I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej,

            I miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej,

            -w zawodach o Mistrzostwo Regionu:

            II miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej,

            b) dziewcząt

            -w zawodach o Mistrzostwo Powiatu:

            I miejsce w Turnieju Piłki Koszykowej,

            c) mieszane

            V miejsce w Powiatowych Zawodach Strzeleckich organizowanych przez LOK w Białogardzie,

            w roku szkolnym 2008/2009:

            Drużynowe:

            a) chłopców

            -w zawodach o Mistrzostwo Powiatu:

            I miejsce w Turnieju Piłki Koszykowej,

            I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej,

            I miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej,

            I miejsce w Zawodach Sport i Zabawa,

            I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora LO,

            II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej,

            II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Halowej,

            II miejsce w Zawodach w LA,

            III miejsce w Turnieju  Tenisa Stołowego,

            III miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych,

            -w zawodach o Mistrzostwo Regionu:

            III miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej,

            b) dziewcząt

            -w zawodach o Mistrzostwo Powiatu:

            I miejsce w Zawodach Sport i Zabawa,

            I miejsce w Turnieju Piłki Koszykowej,

            III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej,

            III miejsce w Zawodach w LA,

            w roku szkolnym 2009/2010:

            Indywidualne:

            Natalia Podlaszczak (kl. I c) - brązowy medal na Halowych Mistrzostwach Polski w biegu na 200 m., XIII miejsce w Olimpijskich Igrzyskach Młodzieży w Moskwie,

            Dominik Drużba (kl. I d) - IV miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego na szczeblu wojewódzkim,

            Drużynowe:

            a) chłopców

            -w zawodach o Mistrzostwo Powiatu:

            I miejsce w Zawodach Sport i Zabawa,

            I miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego,

            I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej,

            III miejsce w Turnieju Piłki Koszykowej,

            III miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej,

            III miejsce w Zawodach w LA,

            III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej,

            III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Halowej,

            III miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych,

            -w zawodach o Mistrzostwo Regionu:

            I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Regionu Koszalińskiego,

            I miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego Regionu Koszalińskiego,

            III miejsce w finale wojewódzkim w Turnieju Piłki Siatkowej,

            b) dziewcząt

            -w zawodach o Mistrzostwo Powiatu:

            I miejsce w Turnieju Piłki Koszykowej,

            II miejsce w Zawodach w LA,

            III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej,

            c) mieszane

            I miejsce w Powiatowych Zawodach Strzeleckich w Białogardzie,

            I miejsce w Zawodach Strzeleckich Szkół Średnich w Szczecinku,

            III miejsce w Zawodach Strzeleckich Szkół Średnich „Srebrne Muszkiety”.