• 2021/2022

• 1 września 2017 roku w naszej szkole powstał Szkolny Ośrodek Wspierania Kariery, który koordynuje wszystkie działania w zakresie doradztwa zawodowego.

Do pobrania:

- regulamin SzOWK

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 października 2021 r. uczniowie z klas III  wzięli udział w Zachodniopomorskim Festiwalu Nauk zorganizowanym w formie online przez Politechnikę Koszalińską. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia wykładów nt. "Wirtualna fotografia. Jak tworzy się wizualizacje 3D", " Reklama" oraz  "Pokonać granice wytrzymałości materiałów".

W dniach 18, 19 października 2021 r. uczniowie klas III wzięli udział w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery pt. "Wyprawa na 3K - kariera, kompetencje, kreatywność", który zorganizowany został przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie i Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie. Młodzież uczestniczyła w webinarium online nt. " Oswój bestię! Czyli zarządzaj swoim stresem" oraz "Praca przyszłości".