• Terminy zajęć

          •  

            HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

            W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM  IM. BOGUSŁAWA X W BIAŁOGARDZIE

            W ROKU SZKOLNYM  2022/2023

            Imię i nazwisko nauczyciela     Dzień tygodnia          

                Godzina             

                        Sala                    
            Daniel Glinka poniedziałek  10.55-11.40 Gabinet dyrektora
            Katarzyna Bąk poniedziałek 9.50-10.35 302
            Anna Abramciów poniedziałek 13.40-14.25 202
            Aneta Chmielewska-Szymańska piątek 13.40-14.25 302
            Sabina Derewońko środa 14.55-15.30 107
            Anna Dziwior-Dudek poniedziałek 11.50-12.35 106
            Marta Glinka środa 9.50-10.35 115
            Joanna Grędecka poniedziałek 11.50-12.35 212
            Daria Grzyb czwartek 12.45-13.30 207
            Wirginia Itrich czwartek 9.40-10.35 211
            Aleksandra Kalksztajn-Pucek wtorek co dwa tygodnie 8.55-9.40 Pokój nauczycielski
            Elżbieta Klikowicz piątek 11.50-12.35 Pokój nauczycielski
            Artur Knap poniedziałek 11.50-12.35 306
            Dariusz Majewski poniedziałek 9.50-10.35 Pokój nauczycielski
            Barbara Małachowska-Tkaczyk czwartek 8.55-9.40 210
            Elwira Medzińska piątek 7.15-8.00 310
            Izabela Mokrzycka piątek 10.55-11.40 203
            Jolanta Musiał czwartek 9.50-10.35 309
            Jerzy Nowosielski codziennie 7.15-8.00 204
            Radosław Patyk wtorek 8.00-8.45 Pokój nauczycielski
            Rafał Pernal czwartek 11.50-12.35 205
            Edyta Piotrowicz-Juszczak czwartek 12.45-13.30 Pokój nauczycielski
            Agnieszka Suchecka piątek 10.55-11.40 108
            Lidia Szczap poniedziałek  8.55-9.40 303
            Joanna Szwed czwartek 13.40-14.25 208
            Anna Traczyk środa 13.30-14.15 Biblioteka
            Justyna Wilczyńska środa 12.45-13.30 39

             

            HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH DLA UCZNIÓW

            W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

            Lp. Przedmiot Rodzaj zajęć Nauczyciel prowadzący  Termin   Numer sali
            1. Język polski Koło artystyczne Justyna Wilczyńska

             środa,  15.20

            39
            2. Język polski / HiT Koło artystyczne Agnieszka Suchecka środa, 14.35 108
            3. Język polski Konsultacje Anna Dziwior-Dudek wtorek, 14.35 106
            4.  Język polski/ filozofia Koło języka polskiego/łacińskiego Edyta Piotrowicz- Juszczak poniedziałek, 12.45 39
            5. Język angielski

            Konsultacje

            Joanna Szwed

            czwartek, 14.35

            208
            6. Język angielski/ Język niemiecki Konsultacje Elwira Medzińska wtorek, 7.15 310
            7. Język angielski

            Konsultacje

            Wirginia Itrich

            wtorek, 14.25

            211
            8.

            Język angielski/

            Informatyka

            Konsultacje Daria Grzyb środa, 8.00

            41

            9. Język hiszpański Konsultacje Barbara Małachowska-Tkaczyk środa, 15.20 210
            10. Język rosyjski Koło języka rosyjskiego Anna Traczyk

            środa, 9.50

            Biblioteka
            11. Matematyka Konsultacje Jolanta Musiał

            piątek, 13.40

            309
            12. Matematyka/ Informatyka Koło informatyczne Jerzy Nowosielski

            poniedziałek, 
            17.00

            205/207
            13. Matematyka Konsultacje Lidia Szczap

            poniedziałek, 8.00 dla klasy IV a,

            piątek, 7.10

            303
            14. Historia/ Wos

            Konsultacje

            Katarzyna Bąk

            czwartek, 9.50

            302
            15.  Historia/ Wos Konsultacje Artur Knap

            wtorek, 15.20

            306
            16. Historia/Wos Konsultacje Aneta Chmielweska-Szymańska czwartek, 15.20 302
            17. Biologia/ Edb/ Geografia

            Konsultacje

            Anna Abramciów

            czwartek, 8.55

            212
            18. Biologia Konsultacje Joanna Grędecka poniedziałek, 14.35 212
            19. Chemia Zajęcia laboratoryjne Daniel Glinka

            sobota, 10.00

            115
            20. Chemia Konsultacje Marta Glinka w miarę potrzeb 115
            21. Fizyka Konsultacje Radosław Patyk

            w miarę potrzeb

            303
            22. Geografia Konsultacje Izabela Mokrzycka

            środa, 12.45

            203
            23. Wychowanie fizyczne SKS chłopcy Dariusz Majewski

            piątek, 15.20

            Hala sportowa
            24. Wychowanie fizyczne Siłownia Elżbieta Klikowicz

            wtorek 16.30-17.30

            piątek 16.30-17.30

            Hala sportowa
            25. - Wolontariat szkolny Joanna Szwed w miarę potrzeb 208
            26. Religia Koło języka łacińskiego ks. Rafał Pernal czwartek, 8.55 205
            27. - Samorząd Uczniowski

            Elwira Medzińska

            Wirginia Itrich

            Sabina Derewońko

            w miarę potrzeb 310
            28. Doradztwo zawodowe/ Pedagog Konsultacje Sabina Derewońko   poniedziałek, 8.00 107
            29. - Koło Ekologiczne

            Joanna Grędecka

            Barbara Małachowska - Tkaczyk

            w miarę potrzeb 212