• Terminy zajęć

          •  

            WYKAZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH REALIZOWANYCH

            W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM  IM. BOGUSŁAWA X W BIAŁOGARDZIE

            W ROKU SZKOLNYM  2021/2022

            Lp. Przedmiot Rodzaj zajęć Nauczyciel prowadzący  Termin   Numer sali
            1. Język polski Konsultacje Joanna Łozicka-Szymańska

            piątek 14.25

            108
            2. Język polski Konsultacje Anna Dziwior-Dudek środa 9.50 106
            3.  Język polski/ filozofia Konsultacje Edyta Piotrowicz- Juszczak   39
            4. Język angielski

            Konsultacje

            Joanna Szwed

             

            208
            5. Język angielski/ Język niemiecki Konsultacje Elwira Medzińska piątek 12.45 310
            6. Język angielski

            Konsultacje

            Wirginia Itrich

            piątek 8.55

            211
            7. Język hiszpański Konsultacje Barbara Małachowska-Tkaczyk  czwartek
            13.40
            210
            8. Język rosyjski Kółko Anna Traczyk

            czwartek 9.50

            Biblioteka
            9. Matematyka Konsultacje Jolanta Musiał

            piątek 14.25

            309
            10. Matematyka/ Informatyka Konsultacje Jerzy Nowosielski

            poniedziałek 7.30

            wtorek 7.30

            205/207
            11. Matematyka Konsultacje Lidia Szczap piątek 7.10 303
            12. Historia/ Wos

            Konsultacje

            Katarzyna Bąk

            czwartek 11.50

            302
            13.  Historia/ Wos Konsultacje Artur Knap

            czwartek 8.00

            306
            14. Biologia/ Edb/ Geografia

            Konsultacje

            Anna Abramciów

            czwartek 8.55

            212
            15. Biologia Konsultacje Joanna Grędecka piątek 9.50 212
            16. Chemia Konsultacje Daniel Glinka

            środa 7.10

            115
            17. Fizyka Konsultacje Bernadeta Mamczur

            w miarę potrzeb

            303
            18. Geografia Konsultacje Izabela Mokrzycka

            wtorek 8.00

            203
            19. Wychowanie fizyczne SKS chłopcy Dariusz Majewski

            czwartek 10.55

            Hala sportowa
            20. Wychowanie fizyczne siłownia Elżbieta Klikowicz

            wtorek 16.00-18.00

            piątek 16.00-18.00

            Hala sportowa
            21. - Wolontariat szkolny Joanna Szwed w miarę potrzeb 208
            22. Religia Konsultacje ks. Tomasz Kędzierski piątek 11.50 205
            23. - Samorząd Uczniowski

            Elwira Medzińska

            Wirginia Itrich

            Sabina Derewońko

            w miarę potrzeb 310
            24. Doradztwo zawodowe/ Pedagog Konsultacje Sabina Derewońko  środa 8.30 107