• Współpraca z Instytutem Oceanologii Polskiej Akademii Nauk

• 17.06.2020 16:26
        • Nawiązano współpracę z Instytutem Oceanologii Polskiej Akademii Nauk, PAN w Sopocie, w ramach której uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wykładach, pt. „GMO, z czym to się je”, „Zmiany klimatu w morzu i atmosferze”, „Owoce morza – bilans korzyści i zagrożeń dla ludzi oraz środowiska”, „Climate system” – wykład w języku angielskim, poprowadzonych przez prof. Tymona Zielińskiego, dr Paulinę Pakszys oraz dr Tomasza Kijewskiego.
        • Projekt eTwinning, pt. ”EJEMPLOS DE ECONOMÍA SOSTENIBLE”.

• 17.06.2020 16:24
        • We wrześniu uczniowie przystąpili do realizacji międzynarodowego projektu eTwinning, w którym to pogłębiali wiedzę na temat ekologii w oparciu o wybrane Cele Zrównoważonego Rozwoju (CZR), zawarte w Agendzie 2030 oraz rozwijali swoje umiejętności językowe i interpersonalne.
        • Zajęcia pozalekcyjne

• 17.06.2020 13:01
        • W ciągu roku szkolnego odbywały się zajęcia pozalekcyjne realizowane w wymiarze 1 – 2 godzin tygodniowo. W czasie spotkań uczniowie przygotowywali prezentacje, plakaty, postery, transparenty oraz gry edukacyjne. Sprawdzali swoją wiedzę w konkursach, oglądali filmy oraz prowadzili dyskusje. Poruszano m.in. temat efektu cieplarnianego, jego wpływ na człowieka, rośliny i zwierzęta oraz zajmowano się problematyką odpadów i segregacji śmieci.