• NAGRODY  DLA  LAUREATÓW  SZKOLNYCH  JESIENNYCH  KONKURSÓW  BIBLIOTECZNYCH
          • NAGRODY DLA LAUREATÓW SZKOLNYCH JESIENNYCH KONKURSÓW BIBLIOTECZNYCH

• W ramach jesiennych konkursów bibliotecznych przeprowadzone zostały następujące konkursy:
              * dla klas pierwszych: „Humanistyczny groch z kapustą ‘’, w którym wzięły udział 52 osoby. Wszystkie premiowane miejsca przypadły w udziale uczennicom klasy I b: I - zdobyła  Martyna Husak, II  - Zuzanna Swędrowska, III - Julia Klimek;
        • Co się działo w listopadzie?

• Choć od kilku tygodni trwa nauka w trybie zdalnym, to życie szkolne nadal w pełni funkcjonuje. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią musieliśmy zrezygnować z kilku zaplanowanych przedsięwzięć. Ale jak zawsze możemy liczyć na naszych uczniów. Dzięki ich zaangażowaniu odbyło się kilka  imprez ważnych dla naszej lokalnej społeczności i narodowej tradycji. Oto one:

1 listopada  – udział w  ogólnopolskiej akcji „Szkoła pamięta”

10 listopada  – udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”

14 listopada – przystąpienie szkoły do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”

16 listopada – przystąpienie szkoły do 22 edycji europejskiego Tygodnia Edukacji Globalnej

27 listopada – finał Powiatowego Konkursu Profilaktycznego organizowanego przez naszą szkołę pod hasłem "HIV/AIDS – Żyję bez ryzyka”

30 listopada finał szkolnego konkursu na logo Samorządu Uczniowskiego.