• SZKOLNY BIBLIOTEKARZ PROPONUJE….

• W tym roku szkolnym bibliotekarz proponuje i zaprasza wszystkich uczniów – kl. I – IV – do wzięcia udziału w czterech tematycznych konkursach bibliotecznych: jesiennym, jesienno- zimowym, zimowym i wiosennym. Laureaci każdego z nich zostaną nagrodzeni symbolicznym, aczkolwiek miłym upominkiem. Natomiast ta osoba, która weźmie udział we wszystkich zaproponowanych konkursach i zdobędzie największa ilość (łącznie) możliwych do uzyskania punktów, uhonorowana zostanie nagrodą główną. Gdyby dwie lub więcej osób kwalifikowało się do otrzymania tejże nagrody, zwycięzca będzie wskazany drogą losowania, które nadzorować będzie p. Katarzyna Bąk, wicedyrektor LO.
            Pierwszy z konkursów już w pierwszej połowie września. Zapraszam do udziału. Anna Traczyk, szkolny bibliotekarz.

• Narodowe Czytanie

•          Podczas tegorocznej odsłony akcji NARODOWE  CZYTANIE odbędzie się wspólne czytanie „Kordiana” Juliusza Słowackiego, co będzie miało miejsce w sobotę 7 IX. W tym  ogólnopolskim wydarzeniu nie zabraknie i Białogardu:  Burmistrz Białogardu Emilia Bury, Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie, Białogardzka Biblioteka publiczna im. Karola Estreichera oraz Teatr W BRAMIE zapraszają na Narodowe Czytanie 2024 o jeden dzień wcześniej: 6 IX na godz. 13.00 do Izby Tradycji Regionalnej.

• 94 312-23-31
        • ul. Grunwaldzka 46