• JESIENNY   KONKURS BIBLIOTECZNY:  ADAM   MICKIEWICZ  „BALLADY I ROMANSE”.
          • JESIENNY KONKURS BIBLIOTECZNY: ADAM MICKIEWICZ „BALLADY I ROMANSE”.

• Szkolny bibliotekarz, ciągle pozostając  pod wrażeniem lektury „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza, których miał okazję wysłuchać podczas 11. Odsłony Narodowego Czytania  3 IX br. w interpretacji pracowników Młodzieżowego Domu Kultury im. Henryka Jordana  w Białogardzie oraz zaproszonych gości, w tym p. Piotra Pakuszty, Starosty Białogardzkiego, proponuje młodzieży licealnej klas I – IV  udział w jesiennym konkursie bibliotecznym  z Mickiewiczowskimi balladami i romansami w roli głównej. Na odpowiedzi przesłane pocztą zwrotną szkolny bibliotekarz czeka do 5 X włącznie.

• Zebranie z Rodzicami

• W środę 07 września 2022 r. odbędzie się zebranie z Rodzicami. Zapraszamy Rodziców uczniów klas pierwszych na spotkanie z Dyrektorem szkoły i nauczycielami o godz.16.30 w auli LO. Rodziców klas drugich, trzecich i czwartych zapraszamy na spotkanie z wychowawcami o godz. 16.45 w wyznaczonych salach lekcyjnych.

• sekretariat@lobialogard.pl
        • stacjonarny: 94 312-23-31 komórkowy: 519 849 355