• Konkurs biblioteczny dla klas trzecich  "Kotek, kocica, kocisko. I kto tak mówi?”
        • Konkurs biblioteczny dla klas trzecich "Kotek, kocica, kocisko. I kto tak mówi?”

• 08.11.2017 17:11
        • W pierwszych dniach listopada szkolny bibliotekarz zaproponował i zorganizował konkurs biblioteczny, do udziału w którym zaprosił uczniów klas trzecich. Propozycja spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem, bo pozytywnie odpowiedziało na nią aż 35 osób: 22 z III a i 13 z III b. Praca odbywała się w dwuosobowych grupach, chociaż tak się złożyło, że jedna drużyna składała się z trzech dziewcząt . W ciągu 45 minut trzeba było zmierzyć się z dziesięcioma zadaniami – zagadkami o języku polskim i dla miłośników książek.

•  „2. 14. 17 i ½”
        • „2. 14. 17 i ½”

• 06.10.2017 13:52
        • W środę, 4 X uczniowie dwóch klas – II a i III b – mieli możliwość uczestniczyć w kulturalnym wydarzeniu, jakim był monodram „2. 14. 17 ½” autorstwa i w wykonaniu Kazimierza Kozłowskiego, mieszkańca Tychowa, współpracownika tygodnika „Białogardzianin”, poety, miłośnika i znawcy szeroko pojętej kultury wysokiej.
        • Wrześniowe nowości w bibliotece

• 30.09.2017 08:43
        • Udzielona nam została dotacja z rezerwy celowej budżetu państwa poz. 37 – Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa – Priorytet 3 – na dofinansowanie zakupu nowości wydawniczych (książek niebędących podręcznikami) do bibliotek szkolnych w ramach Priorytetu 3: Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” w wysokości 4 tys. zł.