• WIRTUALNE  BIBLIOTECZNE  WOJAŻE
        • WIRTUALNE BIBLIOTECZNE WOJAŻE

• 12.03.2018 11:41
        •      Już od siedmiu lat, tj. od roku 2011, Instytut Książki i „Rzeczpospolita” nagradzają te samorządy, dla których dobrze funkcjonująca biblioteka publiczna to najlepszy sposób zapewnienia wszystkim mieszkańcom swojej gminy niczym nieutrudnionego i  zupełnie nieodpłatnego dostępu tak do szeroko pojętej kultury, jak i literatury, wiedzy oraz nowych mediów.
        • Zajęcia w Czytelni Księgozbioru A. Kwaśniewskiego

• 08.03.2018 09:45
        • 6 III klasa I c z inicjatywy i pod opieką szkolnego bibliotekarza była w Czytelni Księgozbioru Aleksandra Kwaśniewskiego, gdzie uczestniczyła wprelekcji Marcina Pierzchlińskiego na temat  najciekawszych, najpiękniejszych i najdziwniejszych bibliotek w Polsce i na świecie.

• SPOTKANIE  Z  PASJONATEM  FOTOGRAFII  I  JEGO  ŚWIATŁEM  MALOWANYMI  ZDJĘCIAMI
        • SPOTKANIE Z PASJONATEM FOTOGRAFII I JEGO ŚWIATŁEM MALOWANYMI ZDJĘCIAMI

• 22.02.2018 13:27
        •    W środę, 21 II, uczniowie klasy I a z wielkim zainteresowaniem obejrzeli fotografie Andrzeja Świrki prezentowane na wystawie w białogardzkim Centrum Kultury i Spotkań Europejskich, a zatytułowanej „Światłem malowane”. Zanim młodzież zaczęła oglądać ekspozycję, miała możliwość zapoznać się  z sylwetką autora zdjęć.
        • EMILIA  I  WIKTORIA  Z  I C  ORAZ  „MIOTŁA, ŚCIERKA  I  BOŻE  NARODZENIE”
        • EMILIA I WIKTORIA Z I C ORAZ „MIOTŁA, ŚCIERKA I BOŻE NARODZENIE”

• 11.01.2018 19:23
        •          W ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa – Priorytet 3 należało m.in. zrealizować co najmniej jeden projekt edukacyjny na oddział w szkole z wykorzystaniem księgozbioru biblioteki szkolnej. Nasz szkolny bibliotekarz zaproponował uczniom klas pierwszych, drugich i trzecich różnorodne projekty, które spotkały się z większym lub mniejszym zainteresowaniem, ale ostatecznie wszystkie zostały zrealizowane. Zgodnie z odgórnymi wymogami, ich wykonanie opierało się o własne biblioteczne zasoby szkoły.