• SKRZYNKA  ŻYCZEŃ  CZYTELNICZYCH

• 05.05.2017 19:52
        •              W czytelni naszej szkolnej biblioteki pojawiła się  SKRZYNKA  ŻYCZEŃ  CZYTELNICZYCH.  Szkolni bibliotekarze proszą uczniów i pracowników szkoły o wrzucanie do niej  kartek z propozycjami tytułów książek, o które warto byłoby wzbogacić biblioteczny księgozbiór poprzez ich  zakup. Skrzynka wystawiona będzie do 9 VI (piątek). LICZYMY  NA  DUŻĄ  ILOŚĆ  CIEKAWYCH  PROPOZYCJI !
          [A. T.]

• Rok Wisły

• 05.05.2017 15:05
        • W obecnym roku, Roku Wisły, znani i lubiani białogardzianie czytają wiersze, w których przewija się motyw Wisły. Projekt został zrealizowany przez Dominikę Skoroszewską i Hendrika Nuldena, którzy wraz ze szkolnym bibliotekarzem Anną Traczyk zapraszają do obejrzenia filmu  i posłuchania, jak poezję interpretują … Kto? Zobacz sam , bo warto!
        • Zajęcia w czytelni

• 05.05.2017 19:52
        • W czwartek, 27 IV, gośćmi Czytelni Księgozbioru Aleksandra Kwaśniewskiego byli uczniowie klas I b i II a, którzy udali się tam pod opieką Anny Traczyk, szkolnego bibliotekarza. A mieli okazję wysłuchać prelekcji Marcina Pierzchlińskiego zatytułowanej "Sieć bibliotek w Polsce".
        • Konkurs biblioteczny

• 03.05.2017 14:34
        • Dnia 24 kwietnia 2017 r. odbył się konkurs biblioteczny pt. „Konia kują, żaba nogę podstawia” dla klas pierwszych.

• O  SIECI  BIBLIOTEK  W  POLSCE
        • O SIECI BIBLIOTEK W POLSCE

• 24.04.2017 19:38
        • Za nami Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, przed nami Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek/Tydzień Bibliotek – święta bezpośrednio związane z bibliotekami, a co ostatnio ciekawego miało miejsce w pracy naszej szkolnej biblioteki?