Menu główne

Stypendyści

           Wyrazem zmian zachodzących  w szkole w ciągu ostatnich  lat, jest też rosnąca z roku na rok liczba nagród przyznawana uczniom nie tylko za osiągnięcia naukowe, ale również w dziedzinie sportu i za działalność społeczną. Doceniła to Rada Rodziców, która od roku szkolnego 2007/2008 jest fundatorem dodatkowych nagród pieniężnych, książkowych lub w postaci dyplomów i statuetek dla uczniów szczególnie wyróżniających się w tych dziedzinach. Przez Radę Rodziców nagradzani są corocznie uczniowie, którzy kończą Liceum w danym roku szkolnym.

           W roku szkolnym 2007/2008 Rada Rodziców ufundowała po raz pierwszy nagrodę pieniężną im. ks. Bogusława X dla ucznia kończącego LO i posiadającego najwyższą średnią  ocen oraz wzorową ocenę z zachowania. Z kolei od roku szkolnego 2008/2009 Rada Rodziców przyznaje statuetki „Primus Inter Pares” dla najlepszych uczniów w klasie, którzy osiągnęli średnią ocen 5,0 i wyżej oraz minimum bardzo dobrą ocenę z zachowania, statuetki „Uścisk dłoni” dla uczniów, którzy byli szczególnie zaangażowani w działalność społeczną, charytatywną, na rzecz środowiska lokalnego lub szkoły oraz statuetki dla najlepszych sportowców. Oprócz statuetek dla uczniów, którzy otrzymują świadectwa z wyróżnieniem, mają wzorową frekwencję, lub osiągnęli sukcesy w konkursach i olimpiadach przedmiotowych  oraz zawodach sportowych przyznawane są nagrody książkowe i dyplomy, które sponsoruje również Rada Rodziców.

Nagrodę im. ks. Bogusława X otrzymali:

- w roku szkolnym 2007/2008 - Ilona Kacprzak (kl. III f),

- w roku szkolnym 2008/2009 - Justyna Plak (kl. III f),

- w roku szkolnym 2009/2010 - Małgorzata Łopacińska (kl. III b),

- w roku szkolnym 2010/2011 - Agnieszka Gola (kl. III c), Artur Król (kl.  III c),

- w roku szkolnym 2011/2012 - Emilia Mazuń (kl. III a),

- w roku szkolnym 2012/2013 - Patrycja Mieszkowicz-Adamowicz (kl. III d),

- w roku szkolnym 2013/2014 - Katarzyna Sidorczuk (kl. III b),

- w roku szkolnym 2014/2015 - Zuzanna Bonalska (kl. III b),

- w roku szkolnym 2015/2016 - Aleksandra Abbas (kl. III c),

- w roku szkolnym 2016/2017 - Mateusz Blacharski (kl. III c),

- w roku szkolnym 2017/2018 - Natalia Ciesielska (kl. III b).

Statuetką „Primus Inter pares” zostali nagrodzeni:

- w roku szkolnym 2008/2009 - Karolina Bujak (kl. III a), Karolina Kardyś (kl. III a), Karol Kupień (kl. III b), Kamil Cach (kl.  III b), Joanna Kiceła (kl.  III b), Ewelina Bogatko (kl.  III b), Natalia Mazuń (kl. III b), Dagmara Semenowicz (kl. III b), Paulina Wilk (kl. III b), Małgorzata Sosnowska (kl. III b), Katarzyna Falkiewicz (kl. III b), Olga Andrzejewska (kl. III c), Michalina Żyłka (kl. III c), Aleksandra Rozmus (kl. III c), Martyna Gibka (kl. III d), Wojciech Lisowski (kl. III d), Łukasz Macioszek (kl. III d), Radosław Badurski (kl. III d), Damian Szluns (kl. III e), Justyna Plak (kl. III f);

- w roku szkolnym 2009/2010 - Anna Rynkiewicz (kl. III a), Monika Dymecka (kl. III a), Małgorzata Łopacińska (kl. III b), Małgorzata Laskowska (kl. III b), Sandra Parol (kl. III b), Agata Wieczorek (kl. III b), Urszula Świder (kl. III b), Joanna Podgórska (kl. III b), Joanna Duda (kl. III d), Magdalena Winiarska (kl. III d), Anna Kozłowska (kl. III d), Jakub Ksiądz (kl. III d), Ewelina Kubiś (kl. III e), Magdalena Mazur (kl. III e), Katarzyna Fornal (kl. III f), Kamila Wronkowska (kl. III f), Izabela Misura (kl. III f);

- w roku szkolnym 2010/2011 - Aleksandra Durys (kl. III f), Magdalena Barańczuk (kl. III f), Paulina Dudek (kl. III b), Agnieszka Gola (kl. III c), Alicja Wawszczak (kl. III c), Agnieszka Regdosz (kl. III c), Urszula Budzyła (kl. III c), Artur Król (kl.  III c);

- w roku szkolnym 2011/2012 - Estera Tarasewicz (kl. III a), Emilia Mazuń (kl. III a), Renata Białomyzy (kl. III a), Sylwia Michałowska (kl. III b), Ksenia Kowalska (kl. III b), Natalia Fornal (kl. III b), Matylda Kawalec (kl. III c), Daria Mokrzycka (kl. III c), Aleksandra Kalbarczyk (kl. III c), Sylwia Śliwińska (kl. III c), Kornelia Kuchcicka (kl. III c), Monika Dziłbo (kl. III d), Magdalena Żądkowska (kl. III d), Krzysztof Zalewski (kl. III d);

- w roku szkolnym 2012/2013 - Daria Hamela (kl. III a), Milena Bagińska (kl. III a), Eliza Vogel (kl. III a), Szymon Sobecki (kl. III b), Kinga Ryczkowska (kl. III b), Maria Sikorska (kl. III b), Karolina Roman (kl. III c), Emilia Kopak (kl. III c), Paulina Sieniuć (kl. III c), Olga Banaszyńska (kl. III c), Mateusz Chalaba (kl. III c), Damian Obuchowski (kl. III c), Aleksandra Czajkowska (kl. III c),  Anna Pajka (kl. III c), Patrycja Mieszkowicz-Adamowicz (kl. III d), Natalia Mieszkowicz-Adamowicz (kl. III d), Piotr Pokuciński  (kl. III d), Małgorzata Rygielska (kl. III d);

- w roku szkolnym 2013/2014 - Oktawia Daniszewska (kl. III a), Katarzyna Sidorczuk (kl.  III b), Monika Masłek (kl. III b), Agata Godyńska (kl. III b), Milena Wycisk (kl. III b), Marlena Ciesielska (kl. III d), Paweł Dudzik (kl. III e);

- w roku szkolnym 2014/2015 - Zuzanna Bonalska (kl. III b), Gerard Siudowski (kl. III d), Natalia Kacprowicz (kl. III b), Jowita Przybysz (kl. III b);

- w roku szkolnym 2015/2016 - Aleksandra Abbas, Klaudia Smolińska, Magdalena Soroka, Rafał Wasicki (kl. III c), Karolina Kaszewska i Aleksandra Krawczyńska (kl. III a), Julia Różyńska i Katarzyna Szumska  (kl. III b);

- w roku szkolnym 2016/2017 - Anna Dragon (III a), Mateusz Blacharski (III c);

- w roku szkolnym 2017/2018 - Natalia Ciesielska (III b);

Statuetką „Uścisk dłoni” zostali nagrodzeni:

- w roku szkolnym 2008/2009 - brak danych;

- w roku szkolnym 2009/2010 - Magdalena Winiarska (kl. III d), Mariusz Pietrzak (kl. III e), Martyna Skowrońska (kla.III f), Martyna Masłowska (kl. III f), Malwina Kraczkowska (kl. III a), Martyna Pęksa (kl. III a);

- w roku szkolnym 2010/2011 - Ewa  Czerniak (kl. III b), Marta Ryncewicz (kl. III b), Paulina Dudek (kl. III b), Joanna Osiadacz (kl. III c), Agnieszka Gola (kl. III c), Alicja Wawszczak (kl. III c), Agnieszka Regdosz (kl. III c), Urszula Budzyła (kl. III c), Marta Ryhanycz (kl. III c), Emilia Markowska (kl. III f), Paulina Nastula (kl. III e), Magdalena Osińska (kl. III b), Martyna Borys (kl. III c);

- w roku szkolnym 2011/2012 - Kamila Zielińska (kl. III b), Sylwia Michałowska (kl. III b), Aleksandra Sołtys (kl. III b), Ksenia Kowalska (kl. III b);

- w roku szkolnym 2012/2013 - Dominika Lewandowska (kl. III a), Karolina Bronikowska (kl. III a), Karolina Tarasewicz (kl. III a), Agnieszka Lewandowska (kl. III c), Anna Pajka (kl. III c), Paulina Sieniuć (kl. III c), Karol Dziwior (kl. III d);

- w roku szkolnym 2013/2014 - Adrian Ignaszak (kl. III a), Kamil Maciejczyk (kl. III a), Krystian Podsiadło (kl. III a), Klaudia Kasprzak (kl. III b), Sara Lejbt (kl. III b), Monika Sosnowska (kl. III c), Dagmara Fedorczyk (kl. III d), Klaudia Białecka (kl. III d), Klaudia Górzyńska (kl. III d), Kinga Kowalczyk (kl. III d), Joanna Tobiasz (kl. III d);

- w roku szkolnym 2014/2015 – Paula Markowska (kl. III a), Monika Spychalska (kl. III a), Dominika Kolicka (kl. III a), Grodek Edyta (kl. III a), Zuzanna Bonalska (kl. III a), Piotr Furtak (kl. III b), Karol Białomyzy (kl. III b), Dominika Komar (kl. III b), Martyna Kuźmińska (kl. III b), Kinga Nowak (kl. III c), Dorota Kozieł (kl. III c), Klaudia Karpińska (kl. III c), Dagmara Siamro (kl. III c), Hubert Ciechanowicz (kl. III d), Makary Pluciński (kl. III e), Paula Czyż (kl. III e), Monika Piątek (kl. III e), Daria Lampka (kl. III e),

- w roku szkolnym 2015/2016 - Karolina Masłowska, Karolina Kaszewska,  Aleksandra Krawczyńska, Wiwiena Ordak, Aleksandra Połubińska, Klaudia Bartoszewicz, Kamil Iwan (kl. III a),  Anna Dąbrowska, Katarzyna Szumska  (kl. III b), Sylwia Nosowicz (kl. III c);

- w roku szkolnym 2016/2017 - Ewa Haik, Anna Dragon (kl. III a), Marta Rzepnikowska (kl. III c);

- w roku szkolnym 2017/2018 - Patrycja Hamera, Anna Herman, Marika Sowińska, Bartłomiej Jaskulski, Michał Kubacki, Artur Żybura, Oliwier Jabłoński (kl. III a), Natalia Żebrowska, Rafał Jesiołkiewicz, Radosław Drąg (kl. III b).

        Inną pulą nagród, którymi uhonorowani są co roku najlepsi uczniowie są nagrody przyznawane przez organy władzy państwowej i samorządowej. Należą do nich: Nagroda Starosty Białogardzkiego, Stypendium Ministra Edukacji Narodowej i Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Nagrodę Starosty Białogardzkiego otrzymują uczniowie ze średnią ocen 5,0 i wyżej oraz  osiągający sukcesy w konkursach, olimpiadach czy zawodach. Nagroda jest przyznawana corocznie od 1999 r.

Nagrody Starosty Białogardzkiego otrzymali:

- za rok szkolny 1998/1999 - Joanna Mierzyńska (kl. II c), Wojciech Bury (kl. IV c), Konrad Litewka (kl. IV e);

- za rok szkolny 1999/2000 -

- za rok szkolny 2000/2001 -  Małgorzata Kasprzak (kl. II b), Marta Dunaj (kl. II b), Natalia Łukaszewicz (kl. II b), Paulina Smętek (kl. III b), Olga Dragańska (kl. III d),  w dziedzinie sportu Rafał Roch (kl. III a);

- za rok szkolny 2001/2002 - Aleksandra Góralska (kl. II c), Monika Kowalewska (kl. II c), Małgorzata Kasprzak (kl. III b), Aleksandra Chmielewska (kl. III b), Natalia Łukaszewicz (kl. III b), Paulina Smętek (kl. IV b), Olga Dragańska (kl. IV d), Przemysław Jacewicz (kl. IV d), Krzysztof Kuta (kl. IV d), Konrad Furmańczyk (kl. IV d), Adrian Litewka (kl. IV c), Wojciech Powała (kl. IV c), Anna Sieradzka (kl. IV c), za osiągnięcia sportowe Rafał Roch (kl. IV a);

- za rok szkolny 2002/2003 - Agata Karaśkiewicz (kl. I a), Elżbieta Gładkowska (kl. III b), Aleksandra Góralska (kl. III c), Monika Kowalewska (kl. III c), Katarzyna Knop (kl. III d), Natalia Łukaszewicz (kl. IV b), Dorota Iwaszko (kl. IV b), Karolina Lis (kl. IV b), Małgorzata Kasprzak (kl. IV b), Aleksandra Gajocha (kl. IV b), Magdalena Wojtkiewicz (kl. IV c), Rafał Udałowski (kl. IV d), Katarzyna Jasińska (kl. IV d), Małgorzata Brzęczek (kl. IV d), Anna Bednarczuk (kl. IV e), Jolanta Stolarek (kl. IV f);

- za rok szkolny 2003/2004 - Agata Karaśkiewicz (kl. II a),Elżbieta Gładkowska (kl.  IV b), Justyna Grzelak (kl. IV b), Aleksandra Góralska (kl. IV c), Monika Kowalewska (kl. IV c), Łukasz Lis (kl. IV c), Katarzyna Knop (kl. IV d), Michał Ciesielski (kl. IV d);

- za rok szkolny 2004/2005 - Natalia Mazurkiewicz (kl. I c), Tomasz Hynda (kl. I d), Przemysław Barski (kl. I f), Marta Muszyńska (kl. II c), Anna Małecka (kl. II c), Justyna Mazur (kl. II e), Beata Samiec (kl. III a), Agata Karaśkiewicz (kl. III a), Adrian Borawski (kl. III c);

- za rok szkolny 2005/2006 - Ilona Kacprzak (kl. I f), Tomasz Hynda (kl. II c), Patryk Żywica (kl. II d), Przemysław Barski (kl. II f), Katarzyna Hajduk (kl. III a), Justyna Polonis (kl. III a), Sebastian Osiński (kl. III a), Sylwia Łyjak (kl. III b), Marzena Suska (kl. III c), Marta Muszyńska (kl. III c), Anna Małecka (kl. III c), Justyna Mazur (kl. III e);

- za rok szkolny 2006/2007 Martyna Gibka (kl. I d), Michalina Żyłka (kl. I c), Justyna Plak (kl. I f), Joanna Mazur (kl. III a), Magdalena Kaczanowska (kl. III a), Patryk Wojtkowski (kl. III a), Jakub Sołtys (kl. III b), Aleksandra Kaźmierczak (kl. III b), Anna Kozłowska (kl. III c), Tomasz Hynda (kl. III c),  Patryk Żywica (kl. III d), Przemysław Barski (kl. III f);

- za rok szkolny 2007/2008 - Sandra Krzyżaniak (kl. I a), Małgorzata Łopacińska (kl. I b), Katarzyna Fornal (kl. I f), Karolina Bujak (kl. II a), Olga Andrzejewska (kl. II c), Martyna Gibka (kl. II d), Justyna Plak (kl. II f), Alicja Kłos (kl. II f), Dorota Chełminiak (kl. III c), Magdalena Gibka (kl. III c), Grzegorz Majewski (kl. III c), Judyta Sędzik (kl. III c), Paulina Rokosz (kl. III c), Marta Sołtys (kl. III c), Joanna Wawryszuk (kl. III c), Ilona Kacprzak (kl. III f);

- za rok szkolny 2008/2009 - Artur Król (kl. I c), Agnieszka Gola (kl. I c), Karol Milczarek (kl. I e), Anna Rynkiewicz (kl. II a), Małgorzata Łopacińska (kl. II b), Magdalena Winiarska (kl. II d), Katarzyna Fornal (kl. II f), Izabela Misura (kl. II f), Karolina Bujak (kl. III a), Karolina Kardyś (kl. III a), Karol Kupień (kl. III b), Kamil Cach (kl. III b), Joanna Kiceła (kl. III b), Olga Andrzejewska (kl. III c), Michalina Żyłka (kl. III c), Martyna Gibka (kl. III d), Wojciech Lisowski (kl. III d), Łukasz Macioszek (kl. III d), Radosław Badurski (kl. III d), Damian Szluns (kl.  III e), Justyna Plak (kl. III f), Alicja Kłos (kl. III f);

- za rok szkolny 2009/2010 - Sylwia Michałowska (kl. I b), Daria Mokrzycka (kl. I c), Monika Dziłbo (kl. I d), Marta Ryncewicz (kl. II b), Paulina Dudek (kl. II b), Artur Król (kl. II c), Agnieszka Gola (kl. II c), Alicja Wawszczak (kl. II c), Agnieszka Regdosz (kl. II f), Anna Rynkiewicz (kl. III a), Monika Dymecka (kl. III a), Sandra Krzyżaniak (kl. III a), Małgorzata Łopacińska (kl. III b), Urszula Świder (kl. III b), Magdalena Winiarska (kl. III d), Ewelina Kubiś (kl. III e), Magdalena Mazur (kl. III e), Katarzyna Fornal (kl. III f), Izabela Misura (kl. III f), za osiągnięcia sportowe: Bartosz Owczarz (kl. III d), Michał Ignaczak (kl. III e), Jakub Sochacki (kl. III d);

- za rok szkolny 2010/2011 - Natalia Lubliniecka (kl. I a), Milena Bagińska  (kl. I a), Eliza Vogel (kl. I a), Daria Hamela (kl. I a), Szymon Sobecki (kl. I b), Mateusz Chalaba (kl. I c), Natalia Mieszkowicz-Adamowicz (kl. I d), Patrycja Mieszkowicz-Adamowicz (kl. I d), Renata Białomyzy (kl. II a), Emilia Mazuń (kl. II a), Estera Tarasewicz (kl. II a), Sylwia Michałowska (kl. II b), Matylda Kawalec (kl. II c), Daria Mokrzycka (kl. II c), Aleksandra Kalbarczyk (kl. II c), Magdalena Żądkowska (kl. II d), Monika Dziłbo (kl. II d), Sandra Szymeta (kl. II d), Krzysztof Zalewski (kl. II d), ), Marta Ryncewicz (kl. III b), Paulina Dudek (kl. III b), Agnieszka Gola (kl. III c), Alicja Wawszczak (kl. III c), Agnieszka Regdosz (kl. III c), Urszula Budzyła (kl. III c), Artur Król (kl. III c), Dominik Kapusta (kl. III c), Aleksandra Durys (kl. III f), Magdalena Barańczuk (kl. III f), Karolina Vogel (kl. III f), Dominik Horwat (kl. III d), Roman Segeda (kl. III d);

- za rok szkolny 2011/2012 - Katarzyna Sidorczuk (kl. I b), Szymon Sobecki (kl. II b), Patrycja Mieszkowicz-Adamowicz (kl. II d), Piotr Pokuciński (kl. II d), Estera Tarasewicz (kl. III a), Emilia Mazuń (kl. III a), Renata Białomyzy (kl. III a), Matylda Kawalec (kl. III c), Daria Mokrzycka (kl. III c), Magdalena Żądkowska (kl. III d);

- za rok szkolny 2012/2013 - Jowita Przybysz (kl. I b), Katarzyna Sidorczuk (kl. II b), Paweł Dudzik (kl. II e), Szymon Sobecki (kl. III b), Kinga Ryczkowska (kl. III b), Maria Sikorska (kl. III b), Damian Obuchowski (kl. III c), Natalia Mieszkowicz-Adamowicz (kl. III d), Patrycja Mieszkowicz-Adamowicz (kl. III d), Piotr Pokuciński (kl. III d), Małgorzata Rygielska (kl. III d);

- za rok szkolny 2013/2014 - Oktawia Daniszewska (kl. III a), Katarzyna Sidorczuk (kl. III b), Marlena Ciesielska (kl. III d), Paweł Dudzik (kl. III e), Zuzanna Bonalska (kl. II a), Natalia Kacprowicz (kl. II b), Gerard Siudowski (kl. II d), Aleksandra Abbas (kl. I c), Paula Czyż (kl. II e), Karolina Kaszewska (kl. I a), Julia Różyńska (kl. I b), za osiągnięcia sportowe: Mateusz Diakowicz (kl. III c), Maciej Kurczewski (kl. II d);

- za rok szkolny 2014/2015 - Zuzanna Bonalska (kl. III a), Natalia Kacprowicz (kl. III b), Jowita Przybysz (kl. III b), Gerard Siudowski (kl. III d), Aleksandra Abbas (kl. II c), Julia Różynska (kl. II b), Katarzyna Szumska (kl. II b), Karolina Kaszewska (kl. II a);

- za rok szkolny 2015/2016 - Anna Herman, Sandra Hynda (kl. I a),  Natalia Ciesielska, Julia Szymańska, Marta Renczkowska (kl. I b), Aleksandra Terela, Natalia Brzezińska, Natalia Jerenkiewicz, Anna Dragon (kl. II a), Blacharski Mateusz, Dominika Skoroszewska (kl. II c),  Aleksandra Abbas, Klaudia Smolińska, Magdalena Soroka, Rafał Wasicki (kl. III c), Karolina Kaszewska i Aleksandra Krawczyńska (kl. III a), Julia Różyńska, Katarzyna Szumska (kl. III b);

- za rok szkolny 2016/2017 - Anna Dragon (kl. III a), Mateusz Blacharski (kl. III c), Aleksandra Czepelinda,  Natalia Lewandowska, Anna Herman, Patrycja Hamera, Sandra Hynda, Michał Kubacki (kl. II a), Natalia Ciesielska, Ewelina Kalika (kl. II b).

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą średnią ocen w szkole (minimum 4,75) lub wykazuje uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Stypendium przyznaje się jednemu uczniowi w danym roku szkolnym na okres od września do czerwca. Po raz pierwszy Prezes Rady Ministrów przyznał stypendium w 1997 r. na rok szkolny 1997/1998.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymali:

- w roku szkolnym 1998/1999 - Wojciech Bury (kl. IV c),

- w roku szkolnym 1999/2000 - Joanna Mierzyńska (kl. II c),

- w roku szkolnym 2000/2001 - Joanna Mierzyńska (kl. III c),

- w roku szkolnym 2001/2002 - Olga Dragańska (kl. IV d),

- w roku szkolnym 2002/2003 -  Natalia Łukaszewicz (kl. IV b)

- w roku szkolnym 2003/2004 - Aleksandra Góralska (klasa IV c),

- w roku szkolnym 2004/2005 - Agata Karaśkiewicz (kl. III a),

- w roku szkolnym 2005/2006 - Tomasz Hynda (kl. II d),

- w roku szkolnym 2006/2007 - Przemysław Barski (kl. III f),

- w roku szkolnym 2007/2008 - Martyna Gibka (kl. II d),

- w roku szkolnym 2008/2009 - Martyna Gibka (kl. III d),

- w roku szkolnym 2009/2010 - Artur Król (kl. II c)

- w roku szkolnym 2010/2011 - Artur Król (kl. III c)

- w roku szkolnym 2011/2012 - Emilia Mazuń (kl. III a),

- w roku szkolnym 2012/2013 - Szymon Sobecki (kl. III b),

- w roku szkolnym 2013/2014 - Katarzyna Sidorczuk (kl. III b),

- w roku szkolnym 2014/2015 - Aleksandra Abbas (kl. II c)

- w roku szkolnym 2015/2016 - Aleksandra Kaszewska (kl. III a),

- w roku szkolnym 2016/2017- Dominika Skoroszewska (kl. III c),

- w roku szkolnym 2017/2018 - Michał Kubacki (kl. III a).

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej może być przyznane  uczniowi uzyskującemu wybitne osiągnięcia edukacyjne, w szczególności: laureatowi międzynarodowej olimpiady lub laureatowi i finaliście olimpiady przedmiotowej o zasięgu ogólnopolskim lub turnieju; laureatowi konkursu na pracę naukową, organizowanego przez instytucję naukową lub stowarzyszenie naukowe; uczniowi szkoły ponadgimnazjalnej uzyskującemu najwyższe wyniki w nauce według indywidualnego programu lub toku nauki; uczniowi uczestniczącemu w zajęciach w uczelni przewidzianych tokiem studiów na podstawie postanowień regulaminu studiów dotyczących warunków uczestniczenia wybitnie uzdolnionych uczniów w zajęciach przewidzianych tokiem studiów; uczniowi, który uzyskał wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym na szczeblu krajowym lub międzynarodowym.

Do Stypendium Ministra Edukacji Narodowej lub Ministra Edukacji Narodowej i Sportu typowani byli:

- za rok szkolny 1997/1998 - Wojciech Bury (kl. III c) - otrzymał,

- za rok szkolny 1998/1999 - Wojciech Bury (kl. IV c),

- za rok szkolny 1999/2000 - Joanna Mierzyńska (kl. III c) - otrzymała,

- za rok szkolny 2000/2001 - Joanna Mierzyńska (kl. IV c),

- za rok szkolny 2001/2002 - Olga Dragańska (kl. IV d),

- za rok szkolny 2002/2003 - Natalia Łukaszewicz (kl. IV b),

- za rok szkolny 2003/2004 - nie wytypowano kandydata,

- za rok szkolny 2004/2005 - Natalia Mazurkiewicz (kl. I c),

- za rok szkolny 2005/2006 - Patryk Żywica (kl. II d),

- za rok szkolny 2006/2007 - Patryk Żywica (kl. III d),

- za rok szkolny 2007/2008 - Ilona Kacprzak (kl. III f),

- za rok szkolny 2008/2009 - Karolina Bujak (kl. III a), Kamil Cach (kl. III b),

- za rok szkolny 2009/2010 - Agnieszka Regdosz (kl. II f),

- za rok szkolny 2010/2011 - nie wytypowano kandydata,

- za rok szkolny 2011/2012 - nie wytypowano kandydata,

- za rok szkolny 2012/2013 - Bartosz Owczarzak (kl. III b),

- za rok szkolny 2013/2014 - nie wytypowano kandydata,

- za rok szkolny 2014/2015 - nie wytypowano kandydata,

- za rok szkolny 2015/2016 - nie wytypowano kandydata,

- za rok szkolny 2016/2017 - nie wytypowano kandydata.

 

Aktualności

Kontakt

  • Liceum Ogólnokształcące im. Bogusława X w Białogardzie
    ul. Grunwaldzka 46
    78-200 Białogard
  • (+94) 312-23-31

Galeria zdjęć