Menu główne

Zajęcia pozalekcyjne

 

WYKAZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH REALIZOWANYCH

W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM  IM. BOGUSŁAWA X W BIAŁOGARDZIE

W ROKU SZKOLNYM  2018/2019

Lp. Przedmiot Rodzaj zajęć Nauczyciel prowadzący  Termin   Numer sali
1. Język polski Zajęcia dla maturzystów Joanna Łozicka-Szymańska

czwartek  14.35

 

108
2. Język polski Kółko dziennikarskie - zajęcia z projektu Joanna Łozicka-Szymańska piątek 11.50

108

 

3.  Język polski Zajęcia wyrównawcze Joanna Łozicka-Szymańska poniedziałek 15.30 108
4. Język polski Zajęcia dla maturzystów Anna Dziwior-Dudek wtorek 08.00 106
5. Język angielski

Zajęcia z projektu

Joanna Szwed

poniedziałek 15.20

208
6. Język angielski Konsultacje dla klas I-III Joanna Szwed

piątek 14.30

208
7. Język angielski Konsultacje dla klas I-III Monika Niewińska-Sęk czwartek 13.40 39
8. Język angielski Zajęcia wyrównawcze Elwira Medzińska poniedziałek 11.50 211
9. Język angielski

Zajęcia z projektu

Elwira Medzińska

poniedziałek 12.45

czwartek 8.00

211
10. Język niemiecki Konsultacje Elwira Medzińska piątek 9.50 211
11. Język francuski Konsultacje dla klas III Sylwia Zamuszko w miarę potrzeb 210
12. Język hiszpański Konsultacje dla klas I Barbara Małachowska-Tkaczyk piątek 10.55, 12.45 210
13. Język rosyjski Konsultacje dla klas I-III Anna Traczyk

piątek 7.10

Biblioteka
14. Matematyka Konsultacje dla klas I-III Jolanta Musiał

poniedziałek 8.55, 10.55

wtorek 8.55

309
15. Matematyka Zajęcia z projektu Jolanta Musiał

poniedziałek 14.30

309
16. Matematyka Zajęcia z projektu Jerzy Nowosielski

piątek 14.35

207
17. Matematyka Zajęcia dla klas I-III Jerzy Nowosielski

środa 14.35

207
18. Matematyka/ Informatyka Konsultacje dla klas I-III Jerzy Nowosielski codziennie 7.00-7.45 205/207
19. Historia Konsultacje  Katarzyna Bąk czwartek 8.55 302
20. Historia/WOS Konsultacje dla klas I-III Katarzyna Bąk

w miarę potrzeb

302
21. Wiedza o społeczeństwie Konsultacje  dla klas I-III Artur Knap

w miarę potrzeb

306
22.  Historia Konsultacje dla klas II Artur Knap czwartek 14.30 306
23. Biologia Zajęcia z projektu Anna Abramciów

wtorek 8.55

212
24. Biologia Konsultacje dla klas I-III Anna Abramciów czwartek 10.55 212
25. Biologia Zajęcia z projektu Joanna Grędecka poniedziałek 8.00 212
26. Biologia Konsultacje dla klas I-III Joanna Grędecka środa 13.30 212
27. Chemia Zajęcia dla maturzystów Daniel Glinka

 

środa 8.00
 

115
28. Chemia Zajęcia z projektu - laboratorium Daniel Glinka czwartek 14.35 115
29. Chemia Konsultacje dla klas I-III Daniel Glinka w miarę potrzeb 115
30. Geografia Zajęcia dla maturzystów Izabela Mokrzycka

poniedziałek 8.00

 

203
31. Geografia Zajęcia z projektu Izabela Mokrzycka

środa 8.00

203
32. Fizyka Konsultacje dla klas I Renata Karczewska-Siudowska w miarę potrzeb 303
33. Edukacja dla bezpieczeństwa Konsultacje dla klas I Piotr Lewandowski poniedziałek 7.00-7.45 212
34. Wychowanie fizyczne SKS chłopcy Dariusz Majewski

piątek     14.30

Hala sportowa
35. Wychowanie fizyczne SKS dziewczęta Elżbieta Klikowicz

 

Hala sportowa
36. Wychowanie fizyczne Zajęcia na siłowni Elżbieta Klikowicz

wtorek 16.00

piątek 16.00

Siłownia
37. - Wolontariat szkolny ks.Tomasz Kędzierki w miarę potrzeb 205
38. - Samorząd Uczniowski Sabina Derewońko/  Elżbieta Klikowicz w miarę potrzeb 201
39. - Doradztwo zawodowe Sabina Derewońko piątek 12.00 107

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Liceum Ogólnokształcące im. Bogusława X w Białogardzie
    ul. Grunwaldzka 46
    78-200 Białogard
  • (+94) 312-23-31

Galeria zdjęć