•  MARCOWE  ZAGADKI  LITERACKIE ROZWIĄZANE
        • MARCOWE ZAGADKI LITERACKIE ROZWIĄZANE

• 11.03.2024 11:27
        • *W ostatnich dniach lutego szkolny bibliotekarz zaprosił uczniów klas I – IV do wzięcia udziału w przedwiosennym konkursie bibliotecznym zatytułowanym MARCOWE ZAGADKI  LITERACKIE, na który złożyło się 8 zagadek literackich. Na ich rozwiązanie chętne osoby miały czas do 6 III włącznie.
        • KONKURS  BIBLIOTECZNY: MARCOWE  ZAGADKI  LITERACKIE
        • KONKURS BIBLIOTECZNY: MARCOWE ZAGADKI LITERACKIE

• 27.02.2024 10:36
        • Szkolny bibliotekarz zaprasza uczniów klas I – IV do wzięcia udziału w przedwiosennym konkursie bibliotecznym, na który składa się 8 zagadek literackich. Na ich rozwiązanie chętne osoby mają czas do 6 III włącznie: odpowiedzi należy przesłać zwrotnie na adres bibliotekarza. Dla laureatów przewidziane są nagrody książkowe + niespodzianka, które zostaną wręczone 8 III i tym samym uświetnią Dzień Kobiet.
        • OGLĄDAMY, PODZIWIAMY…. GRAFIKI JANA KAMIŃSKIEGO

• 12.02.2024 11:22
        •                W piątek, 9 II, klasa I d pod opieką szkolnego bibliotekarza udała się do białogardzkiej Galerii W BRAMIE mieszczącej przy ulicy Grottgera, gdzie od 18 I ma miejsce wernisaż grafik pana Jana Kamińskiego, białogardzianina, emerytowanego nauczyciela, artysty , globtrotera, który upodobawszy sobie piesze wędrówki od szkolnych lat, ze szkicownikiem, plecakiem oraz aparatem fotograficznym przemierzył Polskę wzdłuż i wszerz, czego rezultatem są liczne prace fotograficzne i plastyczne wykonane różnymi technikami.
        • Patroni roku 2024

• 29.01.2024 10:18
        • Sejm ustanowił patronami roku 2024   arcybiskupa Antoniego Baraniaka, Marka Hłaskę, Zygmunta Miłkowskiego, polskich olimpijczyków, rodzinę Ulmów, Romualda Traugutta, Melchiora Wańkowicza, Kazimierza Wierzyńskiego i Wincentego Witosa, natomiast Senat podjął uchwałę o ustanowieniu roku 2024 rokiem Edukacji Ekonomicznej, Witolda Gombrowicza, Czesława Miłosza i Władysława Zamoyskiego.
        • GRUDZIEŃ  WIERSZEM  MALOWANY
        • GRUDZIEŃ WIERSZEM MALOWANY

• 19.12.2023 09:50
        • Grudzień obfituje w różnego rodzaju spotkania. Jedno z nich miało miejsce niedawno i w naszej szkole, do której na zaproszenie szkolnego bibliotekarza  zawitało czworo gości, wśród których znalazło się dwoje lokalnych poetów – p. Jadwiga Kulik i p. Marian Kwidziński, skupionych w działającym w Białogardzie Klubie Miłośników Poezji „Cztery Pory Roku”.